Ako zlepšiť svoju silu vo vybíjanej?

nikaa_
30. máj 2024

Dobrý deň poradíte mi niekdo ako zlepsit svoju silu bitia vo vybijanej? Zajtra mame zapas a nemozem nikoho vybit. Dakujem

anjelicek26
30. máj 2024

Tak do zajtra nijako. Moji hrajú hadzanu a samozrejme trénujú silné hádzanie a cielene zhadzuju klobuciky z rôznych uhlov a vzdialenosti,ale to chce čas.. plus hrajú tenis a plavu,aby mali silnejšie svaly v tejto oblasti..

zorkahorka
30. máj 2024

Ja som bola vo vybijanej prebornik. Ale to preto,ze cele letne prazdniny sme mali v ruke loptu 😀
Dobra taktika je rychlo si so superom prehadzovat loptu, az zneustis toho v strede a potom necakane, ked uz strati ostrazitost, baaaac donho!

sissy27
30. máj 2024

@nikaa_ do zajtra už nijako, chce to proste len tréning... inak ja som bola ako dieťa preborník vo vybíjanej - nie preto, že som mala silu, ja som loptu ani neprehodila cez pol ihriska, ale preto, že som bola drobná a mrštná, nikto ma nevedel trafiť 😀 takže keď si kapitáni vyberali, tak som bola prvá voľba 😀

nikaa_
autor
30. máj 2024

@anjelicek26 vybijanu trenujem skoro kazdy den ale stale nic sa nemeni

nikaa_
autor
30. máj 2024

@sissy27 trenujem kazdy den ale ziadna zmena

viestta
30. máj 2024

@nikaa_ trening na silu ruky, ale do zajtra sa zazrak nestane

macekovam
30. máj 2024

@nikaa_ nijako do zajtra...len sa dobre uhybaj🙂🙂🙂aj to vám môže pomôcť vyhrať.

macekovam
30. máj 2024

@nikaa_ dnes netrénuje lebo zajtra budeš mať svalovicu a ešte menšiu silu budeš mat

nikaa_
autor
31. máj 2024

@viestta No stal sa… Vyhrali sme 🥳

nikaa_
autor
31. máj 2024

@viestta mohlu by ste mi poradit nejake cviky?

viestta
31. máj 2024

@nikaa_ cvikov mozes najst na youtibe milion ä, treba si najst co tebe vyhovuje. A gratulujem k vyhre, urcite si prispele ku kolektivnemu uspechu ako nalepsie si mohla