Ako zladiť tieto sandále?

19. júl 2021

Ahojte, nedávno som si kúpila tieto sandálky ale neviem k akej farbe ich zladiť. Napáda mi biela kosielka a svetle riflove kraťasy. Jeden outfit by bol😂
Ale chcem si ku ním kúpiť aj nejaké šaty. Viete mi poradiť aká farba ku ním ide? Okrem spomínanej bielej pretože nič iné ako košeľu v bielej nenosím keďže som bledá

autor
19. júl 2021

Na fotke sú do sivej farby ale v skutočnosti sú vo farbe baby blue

katulastraka
19. júl 2021

nieco zlte urcite, ja mam takejto farby saty a nosim k nim zlte sandale :D podla mna je to peckova kombinacia

vikusjk
19. júl 2021

ja by som ju ladila s tmavomodrou, bielou a pripadne bezovou/kremovou (jasne, ze nie vsetky tieto farby naraz ;) )

autor
19. júl 2021

@vikusjk krémová mi tiež moc nepristane

deti95060810
19. júl 2021

biele sandále ku všetkému...napr. slabo modré šaty a biele sandále, .... ale vyskúšala by som aj ku tmavšej modrej - možno by tak nekričali - len treba vyskúšať...

tamvtme
19. júl 2021

Saty kludne aj kvetovane alebo pasikave/viacfarebne, ideal aby mali aspon kusok podobnej farby ako sandalky 😊

simca06022011
19. júl 2021

Mne sa natíska otázka na čo si kúpiš sandále ku ktorým nevieš čo budeš nosit. Keď nenosia bielu, svetlé farby... Tak kratasy, sukne, tričká v modrých, výrazne žltých odtieňoch (ale ta žltá tiež málokomu pristane), možno nejaké studené ružové, svetlé, pastelové farby

asia83
19. júl 2021

Žltá, béžová, ale aj tmavo oranžová, hnedá, karamelová…

kratucka
19. júl 2021

myslím, že akákoľvek riflovina by mohla byť, k tomu doladiť vršok. alebo fialová, žltá, ak chceš niečo farebnejšie. bielou nemáš tiež čo pokaziť.

gabika128
19. júl 2021

Krásne sandalky, môžeš ich zladiť s naozaj rôznymi farbami ale záleží aj na štýle oblečenia atď. Ja mam veľmi jednoduché veci, preto by som k nim vedela zladiť od čiernej sukne s tričkami a blúzkami až po kratasi a overaly. Určite sa k nim bude hodiť aj hnedá, oranžová, žltá, ružová, červená, ale záleží na odtieni aj.