Ako zistiť meno človeka?

18. jan 2023

Ahojte, stretávam sa s jedným mužom, no evidentne mi nepovedal svoje prave meno 😄 na adrese, kde byva - vraj ten byt vlastní, nie je nikto v liste vlastníctva s menom, ktoré mi povedal - takze bud je v podnájme alebo mi nepovedal prave meno. Na fb ani Google ho podľa mena ktoré mi povedal neviem dohľadať. Na katasterportali s tým menom nikto nič nevlastní v meste kde byva. Mne nenapadá nijaký spôsob ako zistiť jeho meno 😄 rady?

lucyluska
18. jan 2023

Tak by som ho prdela, keby mi nepovedal svoje pravé meno. Škoda straty času 😏

ivs97
18. jan 2023

A meno ktoré je v tom liste vlastnictva si nepozrela na Fb ? 🤔 Inak tiež by son kašľala na neho... Ale je to zaujímavé 😂

ivs97
18. jan 2023

Ale ak sa snim stretávaš naďalej tak mu vo vhodnej situácii pozri do peňaženky na doklady 😂

autor
18. jan 2023

@lucyluska veď ho aj, len ma fakt zaujima kto to kurva je 😄 do peňaženky sa mu veru nedostanem, to vobec

pribinak
18. jan 2023

Nemá záujem……kašli na neho

autor
18. jan 2023

@pribinak baby ale mne s nim neslo o vztah 😄 od začiatku ide len o sex prave preto nechápem prečo mi nepovedal real meno

lindous
18. jan 2023

Aby si nenašla pani manželku a nebonzla ho napr.?? 😅

pribinak
18. jan 2023

Lebo veľa bab zo začiatku tvrdí ze nechcú vzťah, len sex a po čase zistia že sú do toho chlapa buchnute až po uši a začínajú ho stalkovat, napr zisťujú práve meno, adresu, prehľadávajú internet, sociálne siete, kataster a …

autor
18. jan 2023

@pribinak Joj ja buchnuta nie som😂 len zvedava čo je za tým… neviem jak sa to da overit :(

pribinak
18. jan 2023

Presne takúto odpoved napíše každá buchnuta 😝😝😝😝

mafiankamirka
18. jan 2023

Môžeš ho požiadať aby ti vložil peniaze na účet, že ty si si zabudla OP. Ale teda keď máte iba sex tak asi preto ti nepovedal real meno. Možno ho hľadá polícia. Alebo sa ho rovno spýtaj a hneď bude po sexe. 😁

pribinak
18. jan 2023

@mafiankamirka musel by byt padnuty na hlavu aby niečo takéto urobil

zuzinka888
18. jan 2023

Ak ta oplodni nemusi platit ked ho nenajdes🤷‍♀️. Urcite zenaty

kaktusik007
18. jan 2023

mozno sa stretavas s mojim bratom - vlastni byt, kde byva - ale na katastri uvedeny nie je. Nema fcbk ci instagram a teraz som hodila jeho meno do google - nenaslo ho. Priatelku nema, len obcas nejaku viem ze si splasi na sex..... V ktorom meste ze to zije ten tvoj chlap s ktorym spavas? 🤣🤣🤣

mafiankamirka
18. jan 2023

@kaktusik007 ako sa dá vlastniť byt a nebyť zapísaný na katastri?

tatianaba
18. jan 2023

@autorka Takeho jedneho poznam. 😂 A odpoved je lahka- meno ti povedal vymyslene preto,aby si ho nemohla podla neho vyhladat,lebo by sa to jeho zene asi nepacilo. 🙂

autor
18. jan 2023

@tatianaba baby on neni zenaty 😂 to viem na osem miliárd percent haha

januska12323
18. jan 2023

Asi tuší s kým sa stretáva, fb, Google pochopím ale kataster pozerať? Načo ti je vedieť kto to je?

kaktusik007
18. jan 2023

neni zenaty? no hovorim, este to bude moj brat 🤣🤣🤣🤣
@mafiankamirka ja mam deti a zivot ma naucil neriesit nic, co sa ma netyka.

perdita11
18. jan 2023

Ak mas jeho foto skus hodit do google obrazkov 😀 iak ste sa nahodou spoznali cez nejaku zoznamku tak pouzi foto ktoru ma tam a mozno najde neaku zhodu.
Inak niektori ludia maju tak nastavene soc.siete ze ich nemozno vyhladat, maju sukromne profily. Iba oni teba si mozu pridat.

viestta
18. jan 2023

nevies ako sa vola ale vies, ze nie je zenaty. Mne akosi uchadza logika argumentov

kisskiss
18. jan 2023

@kaktusik007 ja teraz už chcem vedieť, či je to tvoj brat!!!

kaktusik007
18. jan 2023

@viestta ona vie ako sa vola - len jej pitom nesedi to co jej o sebe povedal 🤣

kaktusik007
18. jan 2023

@kisskiss aj ja!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣

viestta
18. jan 2023

@kaktusik007 to bude nejaky profesionalny obstastnovac smutnych zienok a predstavuje sa pod umeleckym menom 😀 MOzno ma tych mien viac, pre kazdu zakaznicku ine

kaktusik007
18. jan 2023

@viestta alebo je to niekto kto uz bol obetou stalkingu..... a takto si overuje ci zenska stoji za to --- mozno si vedie statistiku, ze za aku dobu do toho zenska zacne rypat.... alebo hlada prave taku, co vie pouzivat google 🤷🏼‍♀️

bluka2
18. jan 2023

Keď si pozerala kataster, môžeš už aj popozerať všelijaké zoznamy hľadaných kriminálnikov 🤫

flofi
18. jan 2023

kedysi davno, sa cez tu linku 1181 dalo zistit podla telefonneho cisla meno majitela 😀 neviem ci to este funguje, skus.. len je to spoplatnene

kisskiss
18. jan 2023

@viestta @bluka2 Aaale kdeže profesionálny obšťastňovač žien, ani kriminálnik, stopro je to milionár so zlomeným srdcom, ktorý nechce, aby vedela, že je milionár a chce vedieť, či nie je len ďalšia zlatokopka 🤣🤣 Alebo cestovateľ v čase, nie? 🤣🤷‍♀️

jjanulienka
18. jan 2023

Ho odfot po sexe keď bude spat a hod ho na net, že ste našli človeka bez dokladov, či ho niekto nespozná 😅