Ako zistím, že aký policajt ma zastavil?

5. aug 2024

Baby mozno sa mi budete smiat, ale vcera ma zastavila hliadka, skontroloval len doklady, dal fukat, ale bol to asi najkrajsi chlap v mojom zivote. Este som takeho chlapa nikdy nevidela a nemala do slova crush jak male dievcatko. Musim ho najst, ale neviem ako😁😁

vyrovnanaosoba
5. aug 2024

Daj mu pokoj. Možno je ženatý. A ty budeš len trápna.

zuzana9393
5. aug 2024

Keby mal záujem, tak si ťa nájde na FB. On predsa tvoje údaje vie.

viestta
5. aug 2024

mala si si zapisat jeho sluzobne cislo z odznaku

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
5. aug 2024

On tvoje údaje vie.

olivia_c
5. aug 2024

Suhlasim s nazormi vyssie. Mne sa tak ozval jeden zachranar a jeden policajt. Skoda, ze neboli moje typy 😀

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nathalis
5. aug 2024

@taynee 🤣🤣🤣

olivia_c
5. aug 2024

@taynee pravdepodobne nie. Ten, co mne pisal je z BA 😀

vevebono
5. aug 2024

Jooooj, mňa takto zastavil (cez plnú a prekročená rýchlosť) mi vravi, to je za 120€, stalo vám to za to? A ja kukla naňho od hora dole, reku hej stálo 😂😂 a on hneď, slečna som zadaný 😂😂😂 jaaaaj a stálo ma to 20€

doriiis
5. aug 2024

16 rokov šoférujem a nikdy ma žiaden muž snov nezastavil.
Kurník šopa😀🤭

princkrason
5. aug 2024

@doriiis lebo som neni policajt

tramtada31
5. aug 2024

Ano, niekedy človek natrafí na fesaka, ale posledný rok je v ba aj veľa krásnych mladých policajtiek, ako keby ich na kastingu miss vyberali. Možno to namotivuje ešte viac fešákov, aby sa hlásilo za policajtov😀

blacki12
5. aug 2024

Nám sa snažil sused neoprávnene dostať do bytu, volali sme policajtov. Policajt potom volal staršej dcére na mobil ohľadom toho, aj keď jej kontakt sme neuvádzali.

lianadomorakova
5. aug 2024

Dosť blbá otázka🤦🏼

autor
5. aug 2024
lianadomorakova
5. aug 2024

To je čo za komentár preboha🤦🏼18 ste mali lebo podľa toho to vyzerá ako zamilovaná pubertačka🤦🏼

fatima30
5. aug 2024

Jej to je milé☺️možno sa ozve♥️držím palce

1ryba
5. aug 2024

Len či si bola aj ty taká neodolateľne krásna pre neho.🫣

karolinakovac
5. aug 2024

Ja som sa jednému tak ozvala, keď ma zastavil..a bol to pekný trapas 🙈 s toľkými babami v ten deň flirtoval že nevedel ktorá som z tých všetkých..a na FB mu nakoniec svietilo zasnubeny 😄😄😄

autor
5. aug 2024

@1ryba dopraj a bude ti dopriate 🙂

1ryba
5. aug 2024

Čo mi má byť dopriate? 😂Som skoro 30 rokov s jedným super chlapom a nebola som nútená baliť ja jeho, nikomu vypisovať ani sa nikomu vtierať.

autor
6. aug 2024

@1ryba no asi pretože si 30 rokov len stým jedným

1ryba
6. aug 2024

No vidím, že tebe sa o stabilnom vzťahu ani nesnívalo. Ale neboj sa, raz možno aj teba zbalí nejaký fajn chlap, ktorý bude chcieť s tebou zostarnúť.😉

vyrovnanaosoba
7. aug 2024

@1ryba pekne, 30r, aj ja chcem zostarnut s tým mojim. Jeho rodičia oslavujú tento rok 50.vyrocie svadby.
Moji rodičia sa rozviedli po 20r., ale mama už odvtedy nemala žiadneho muža, ani priateľa.

30katrusa40
7. aug 2024

@doriiis mňa raz keď zastavili tak bol tam aj taký fešák vojak. Ani som sa nehnevala že je to už 3x za ten deň. To bolo keď boli uzavreté okresy a ja som si išla po dcéru do škôlky do vedľajšej dediny.

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz