Ako zistím odosielateľa listu?

13. jún 2023

Ahojte prosím vás ako zistím odosielateľa listu ? ..manželovi dnes prišiel list a v ňom samé osočovanie na mňa (na jeho ženu) ...chcem.vediet kto je taký aby takéto listy posielal ?
Dá sa to políciou? Nejaký kamerový záznam pozrieť v čase podania tohto listu? Keď je to obyčajný list tak tukaju to postarky do PC? viem dátum odoslania listu aj z ktorej pošty to je len není tam odosielatel

viestta
13. jún 2023

Vsak to mohol odosielatel strcit do schranky pri ceste, Myslis si, ze kazdy schranka je pod kamerovym systemom? A ak aj podaval pri okienku, postarka ofrankovala, hodila do krabice, co by asi mala tukat do systemu pri obycajnej listovej zasielke?
Radsej si spomen, koho si v poslednej dobe nasr*l*

doriiis
13. jún 2023

Alebo sa popytaj manžela,či náhodou nie odtiaľ vietor fúka....

zuzana9393
13. jún 2023

To nezistis. Jediná možnosť, ak to bolo posielané z nejakej dediny a poštárka by si to náhodou pamätala a náhodou by ti to bola ochotná povedať, čo je ale viac ako veeelmi nepravdeposobne

deti95060810
13. jún 2023

polícia sa s tým zaoberať nebude... to by tam museli byť nadávky, vyhrážanie smrťou a pod.
aj v takom prípade by list polícia zaregistrovala a viac žiadne vyšetrovanie - to by musel byť násilný trestný čin aby policajti utekali na poštu vypočúvať poštárky.......

martul
13. jún 2023

List mohol podať aj mimo svojho bydliska. Bola to obycaina zásielka tam sa nesleduje podanie a prijatie. A polícia rieši podozrejia na trestný čin, nejlada odosoelatelov listov

ildiko36
13. jún 2023

Mozno daaka ženska ktorá chce tvojho muža dostať.
Skôr by som sa zamerala na neho či nema niekoho.
Väčšina tu píšete anonim, ja by som ti okolo toho vedela napisať ale tiež nechcem celý svoj život zverejniť.

ildiko36
13. jún 2023

@martul s jedným listom sa zaoberať nebudú,mne pred domom z auta ukradli veci v hodnote 360euro, zámok na aute zničili,nedalo sa vopchať klúč a na druhej strane sa zamok prekrucal, znížili tak hodnotu tých veci aby sa stym nemuseli zaoberať, ani kamerový zaznam nevypitali čo som im povedala kde asi vydno kto z nasej ulici vyjde a kde vojde..Bola som sa informovať v obchode a povedali že tam boli policajti ale zaznam nevypítali a od suseda vobec nepítali čo bral 100%zakrutu pred mojim domom..prišlo mi rozhodnutie že páchateľ sa nenašiel.

ivanaks
14. jún 2023

@ildiko36 Alebo manželka muža, ktorá oňho nechce prísť, tak to oznámila mužovi autorky, nech si ju postráži... Keďže nevieme, čo je obsahom listu, môžeme si vymyslieť xy scenárov, o čo by tak mohlo ísť.
@autorka Z obyčajnej zásielky nikto nezistí ani zisťovať nebude, kto ju poslal - dôvody už spomenuli ženy vyššie. Skúste teda porozmýšľať, komu ste v posledných dňoch "skočili na pätu", tam sa zrejme bude skrývať odpoveď...