Ako zistím niehoko heslo na FB?

geokatka
28. dec 2018

ahojte... prosím vás, vedel by mi niekto poradiť (alebo odporučiť niekoho, kto by to vedel urobiť) ako sa dá niekomu heknúť do profilu na fb?...názory, že je to trestné alebo že niekoho navádzam na trestnú činnosť, si prosím nechajte. toto je naozaj veľmi dôležité.

chcemradu
28. dec 2018

Pokial nepoznáš email a heslo do emailu, asi tazko... Aneviem ako dolezite a preco, ale vsetky pochybnosti, nejasnosti sa daju riesit aj inac ako naburanim sa do uctu 😉

edithp
28. dec 2018

Ak chceš priateľov profil, alebo niekoho, kto používa PC rovnaký ako ty,Alebo ak máš k nemu prístup, stačí len ak si dáš v kolónke nastavenia na prehliadači uložené heslá. Myslim, že tam by mal byť aj email a aj heslo. Ak ale nemáš prístup jeho /jej PC tak to ti nepomôžem.

dagmamar738
28. dec 2018

@geokatka netreba sa starat do cudzích veci 😉

lilka5566
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielahamar
29. dec 2018

osobne si som najprv išla do hesiel, niektorí ani nevedia, že heslá sa ukladajú, ale ináč nepoznám nikoho, a inak, aj mobil má takú funkciu

peter2404
29. dec 2018

pokial ma uzivatel zapnute dvojfazove overovanie nemas sancu i keby si poznala heslo, dokonca ta dokaze vystopovat podla tvojej IP adresy..
nedoporucujem takto veci robit, dovody si napisala sama..

mirek76
29. dec 2018

Mam učet ,na ktory dlho nechodim, zabudol som aj prihlasovacie udaje, podarilo sa mi raz heslo obnoviť, no prišli overovacie testy. Niečo ako anketa, otazka a musim na ňu spravne odpovedať koli bezpečnosti, no vždy som zadal niečo nespravne a nemohol som dalej vojsť na učet. Kašľem naň, mam aktuakny ktory uživam roky rokuce. Čiže navod ako sa da dostať na fb učet druheho, je zistiť prihlasovacie udaje, lenže to nieje len tak pokial ma dotyčny dovod nechavať si to pre seba.

geokatka
autor
29. dec 2018

ďakujem všetkým za názory. s manželom vieme, že heslá sa dajú ukladať, ale problém je, že ten, komu sa chceme nabúrať do účtu, nikdy nebol prihlásený na našom počítači...ale už sme niečo aj pogúglili a našli zopár návodov...
@dagmamar738 ono to cudzia vec nie je...

drimonna
4. jan 2019

@geokatka A čo sa deje? Prečo to potrebujete vedieť?

geokatka
autor
4. jan 2019

@drimonna manželova dcéra z prvého manželstva...

ukulela
4. jan 2019

@geokatka mas verejny profil s fotkami. tak aby to mlada nezistila.

geokatka
autor
4. jan 2019

@ukulela tu?

ukulela
4. jan 2019

no kliknem si na tvoje meno a vybehne mi foto tvojej dcerky aj bydlisko, ze ty foto nemas, je jedno, ale mas verejne foto dcerky.

geokatka
autor
4. jan 2019

@ukulela ona ani jej rodina nevedia ako naša malá vyzerá... videla ju iba raz, keď mala naša malá asi 4 mesiace a to jej ani nevenovala pozornosť, iba povedala, že je pekná... naša malá je pre ňu iba otcova dcéra, nič viac a smutné je, že dvaja synovia jej matky sú pre ňu bratia...

ketrinzeticka
3. máj 2019

@chcemradu a ak poznam aj email aj heslo???do emailu

natalia11111
3. máj 2019

Skus sa ho na to heslo spýtať :D :D

ketrinzeticka
4. máj 2019

@chcemradu dobry den..a ak pozna heslo na mail aj mail??

slova
4. máj 2020

Ako ziztim nezname heslo na fb Andrej smiriak

slova
6. máj 2020

Ako mam zistiť heslo na mail

michalkoncek
20. jún 2020

prosím vás vie mi niekto pomôcť niekto sa mi hekol dnes na fb a potrebujem sa tam dosť je to surne

normenia
13. aug 2020

123

gabi522
Autor odpoveď zmazal
Zobraz