Ako zistím, či som niekym bloknutá na viberi?

16. máj 2021

Ahoj mám otázku....keď nevidím kedy bola osoba na viber aktívna naposledy...
Ale vidím fotku to znamená že nie som bloknuty?len osoba si vypla nastaveniach viditelnost online...?keby som bol zablokovaný kontakt tak by som foto nevidel si myslím ďakujem....

janka_23
16. máj 2021

Áno, keby ta určitá osoba blokla tak nevidíš ani fotku

autor
16. máj 2021

@janka_23 ďakujem

janka_23
16. máj 2021

Za malo 😉

zuzicka256
16. máj 2021

Naopak. Fotku vidis normalne ako pred tym. Nemas v podstate ako zistit ci si zablokovany. Nie je ukazovatelom, ze nevidis uz "stav" poslednej aktivity, aj ked je to jedna z moznosti(lebo ak ta ma zablokovaneho tak ju naozaj nevidis)ale moze si to dotycny zmenit v nastaveniach ano, ako pises. Ale da sa to indikovat podla toho ze ked posles spravu tak ti ukaze len jednu sivu "fajku"(akoby neodoslane). Dve sive fajky su "odoslane, ale este neprecitane", a dve fialove ako uz vieme je "sprava precitana". Takze skus to takto 👌 Cize ked ti neukazuje ani stav a ukazuje len jednu sivu fajku ked nieco posles tak to mas na beton iste ze ta bloknuteho ma.

janka_23
16. máj 2021

@zuzicka256 ja fotku nevidím a viem ze som bloknuta. Takže neviem ako to teda funguje. Aj na whatsappe keď ta niekto blokne fotku nevidiet

zuzicka256
16. máj 2021

@janka_23 nechapem ani ja lebo akurat som to schvalne skusala s muzom teraz a je to tak. Zablokoval ma a fotku mi ukazuje aj tak, len mi neposiela spravy a neukazuje stav 🤔 divne 🤔

janka_23
16. máj 2021

@zuzicka256 ja s kamoškou a fotku som nevidela. Zvláštne. Tak už autor príspevku musí iba vyskúšať poslať správu

zuzicka256
16. máj 2021

@janka_23 tak tak 👌👌👌

mkiki
23. dec 2022

@zuzicka256 prosím vás a ukáže danej osobe ak si ju pridám do Viber aplikácie? Prípadne dá sa komunikovať cez viber aj tak že číslo nemám v aplikácii uložené? Ďakujem 😉

zuzicka256
31. jan 2023

@mkiki zdravim, ked si niekoho pridate, musite mat jeho telefonne cislo (za mna je toto super, neni to ako FB alebo IG kde si vas moze pridat ktokolvek). A ked mate cislo konkretnej osoby, ktora ma viber naisto tiez, tak jej nezobrazi ze ste si ju pridali kym jej nenapisete spravu. Ak ju kontaktujete a viber nema, tak jej pride sms s odkazom na moznost nainstalovat si viber 👍 snad som to napisala zrozumitelne 😅

mkiki
31. jan 2023

@zuzicka256 áno ďakujem 😉 síce už som si to sama overila....ale ďakujem ♥️