Ako zabiť nudu na materskej?

majdom
15. okt 2014

Ako zabijate nudu na materskej? Ja uz neviem niekedy co vymysliet aby som sa nenudila. Uz ma nebavi kazdy den robit cestoviny, strikovat, pozerat telku a ine. Syn ma 2r a 10m je stale doma ale je velmi samostatny a skoro ani neviem ze ho mam 🙂 no a o dva tyzde rodim tak sa uz neviem dockat aby som sa prestala nudit ale ak bude mala po bratovi tak asi z toho nic nebude . Vazne co robite proti nude?

petra_pe_petra
15. okt 2014

ja lustim malovane krizovky :D

sante81
15. okt 2014

Ked sa vratiš z porodnice, slovo nuda poznat nebudeš

kuka221
15. okt 2014

Mať tak tvoje starosti , tak už k tomu nepotrebujem ani ten prezidentov plat. 😉

girasol
15. okt 2014

nuda? to co???

sense
15. okt 2014

mat tvoje starosti....ked sa nudis, zacni sa samovzdelavat, zide sa ti to ak budes po materskej...teda ak nebudes kazdy treti rok rodit,...ja viem mrzko povedane ale uprimne....

mataba155
15. okt 2014

Celkom Ti zavidim, ale nie ten bliziaci sa porod☺ Uzi si to este tie 2tyzdne

belllinka
15. okt 2014

@majdom Pracujem popri materskej, cize nepoznam ani slovo NUDA, ani ODDYCH...

ikke
15. okt 2014

garantujem ti, ze pri 2 detoch, nech su akokolvek samostatne, slovo "nuda" nebude v tvojom slovniku. budes rada, ak si najdes hodinku vecer na internet...

katy83
15. okt 2014

was ist das nuda ? 😀

mimikas
15. okt 2014

Ale baby no, co sa tak rozculujete? Su aj deti co sa vedia hrat same (osobne ti trosku zavidim, ja take nemam). Zacni sa ucit cudzi jazyk, alebo si zober dalsie dieta do opatery a aj si trosku zarobis

meluela
15. okt 2014

@majdom pozicam ti moje dieta 😀
mna skor ubija ked sice treba byt pri dietati ale nechcem mu stale robit program cely den .. potom je to strikovanie a hackovanie super, lebo citat nieco zlozitejsie mi nedovoli, treba odpovedat na zvedave otazky, pomahat pri hrani ... take spokojne robenie si kazdy nieco sam a mam aj nejaky viditelny vysledok.
Ale ked tvoj je uplne samostatny, tak skus coursera.org .. a najdi si nejaky kurz co ta bavi ... knizky, v telke radsej nejaky zaujimavy dokument, zdokonaluj sa v cudzom jazyku (cudzojazycne knihy, filmy, dokumenty ..)
Alebo ked ti aj dve deti budu malo, mozes si zriadit na zivnost mikro jasle a robit to profi ...
Ale mozno si ten typ zien, ktorym by bolo lepsie ist skor do prace ... kazda sme ina, treba to respektovat ...

melalex
15. okt 2014

Zákon schválnosti ked je jedno dieta samostatné,druhé ta bude vyhladávat,jedno je uplakané,druhé kludne.

jana_eyre
15. okt 2014

ja mam dve samostatnejsie deti, ale este som sa teda nenudila ani den.. rano sa zobudime, naranajkujeme, ak vecer nestihnem navarit navarim rano kym sa hraju, ideme von, tam sme vonku az doobeda.. po obede idu spat, kym spia citam si, pozeram pc, kreslim si.. ked sa zobudia, hraju sa a ja zatial upratujem /kym spia nemozem, lebo malu to budi/ potom ideme von az do vecera, urobim veceru a idu spat.. na nudu nie je cas a vlastne nuda je len stav mysle, ktora si nevie najst vhodnu zabavu.. a za to nemoze materska, ale fantazia nositela 😉

yanni
15. okt 2014

Nuda?????? To je co?
A to ste stale len dome, ked sa nudis?. ved chodte na prechadzu, na pieskovisko, dohodni sa s kamoskami, chodte zbierat listy a potom spolu malijte, otlacajte. Aj j´ked je syn samostatny, vyuzi cas teraz, ked mas este a neho cas, a robte nieco spolu. Potom uz na neho vela casu mat nebudes.

adawada
15. okt 2014
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.

zacni na sebe pracovat a ucit sa 🙂 ja som sa na materskej naucila robit web stranky 🙂 a mam vlastny blog kde si pisem clanky - pre tie ktore su zvedave http://www.sikovnamamina.sk/ tie ktorym to vadi nech idu pozerat telku a serialy. Btw telku som nezapla asi 5 rokov a nie je to tym, ze by som mala nesamostatne dieta 😀. Pisem, fotim, vymyslam, chodime na vylety, varime, pecieme ... staci mat otvorene oci.

hviezdicka111
15. okt 2014

fuuha, ja slovo nuda teda nepoznam....ani volny cas....som rada, ked mi ostane kusok casu, aby som si oddychla a neporazilo ma od vycerpania....a to teda mam este muza, ktory mi s vela vecami pomaha...neviem si predstavit, ze by som bola na vsetko sama...
a podla mna to, ze syn je dost samostatny neznamena, ze nepotrebuje, aby si sa mu venovala...staci zacat viac casu travit s nim a nudu poznat nebudes 🙂

majdom
autor
16. okt 2014

No u mna den zacina 4:30, zobudim sa urobim muzovi kavu, desiatu, o 5:00 ho budim do prace 5:30 odchadza medzitym stihneme ak sa chce ved viete co. Potom dam varit, nachovam sliepky o 6:00 vstava mali, bezna rutina - mlieko prezliect hygiena a tak, ranajky. Cca do 8:00 mam uvarene, potom do 10:00 pracujem, kedze som pracu neprerusila vobec. Ideme von, o 12 obed hra sa, potom sa sam vypyta spat co je asi od 13:00 do 15:00. Ked sa zobudi naje sa a uz ho nezaujimam az do 19:00 ked pride muz, najedia sa okupu a o 20:00 ide spat. Takze kazdy den od 13::00 velmi vela memam co ribit. Obcas este zbehneme na salas pozriet dedka, tam sa vysiali aj navyse 🙂

adawada
24. feb 2015
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.