Ako zabaliť vibračné lehátko?

indira
4. jún 2012

🙂 mamicky potrebujem poradit ako poslat cez dobierku vybracne lahatko ci ho treba zabalit ,kolko je asi postovne ,aky papier vypisat dakujem vsetkym mamickam za pomoc

tinki
4. jún 2012

ja som posielala chodačku tak, že som ju zabalila do zmršťovacej folie, taká tá potravinová. Na to som nalepila vypísaný papier s adresami.
A vypísať, podľa toho, ako to chceš poslať, ak štandardne, tak sprievodku, tú ti dajú na pošte. A poštovné, podľa kg. približne.
prikladám ti link na cenník, tam si naklikaj, čo potrebuješ.

http://cennik.posta.sk/#

ivett1
4. jún 2012

@indira ahoj, takže vybračné lehátko ...to by som dala buď do krabice...alebo obaliť do "bublinkovej fólie" (nie potravinárska...) a potom do baliaceho papiera, alebo do igelitového vreca (také to pevnejšie na odpad...)...a to hlavne kvôli tomu, aby sa náhodou pri presune z miesta na miesto nepoškodil vibračný mechanizmus...čo sa týka papierov, budeš potrebovať "sprievodku" na balík a poštový poukaz-na peniažky-buď na adresu, alebo na účet...(ten prikladáš k spreivodke a musí byť vyplnený "naopak"...t.j. adresát (príjemca) bude tvoja adresa (aj tvoje číslo účtu) a odosielateľ bude ten resp. adresa toho, komu kresielko posielaš...ale pozor na sprievodke bude adresa, tak ako má byť-ty si odosielateľ a príjemca (adresát) je kupujúca🙂...cena za balík do 15 kg je 3,80, ale k tomu je treba prirátať ešte cenu za dobierku...a to ti povedia na pošte...výsledná suma potom bude súčet týchto troch položiek - tvoja cena za lehátko+cena za balík+cena za dobierku...dúfam, že som to napísala zrozumiteľne😉....