Ako zabaliť balík?

adus_ka23
12. jún 2018

Chcem sa opytat ci balik ktory idem posielat cez postu moze byt zabaleny v hoci akej krabici.

tinka0000
12. jún 2018

@adus_ka23 ak ho nechces poistit tak moze aj od cestovin.. Ak ho chces poistit tak pekne musi byt zabaleny.

adus_ka23
autor
12. jún 2018

A co tam ma byt vsetko napisane?

kahanikova
12. jún 2018

Tvoje meno adresa v lavo hore a meno adresa príjemcu vlavo dole

lilyianka
12. jún 2018

@adus_ka23 odosielateľ a príjemca 😉

elanor
12. jún 2018

@adus_ka23 zalezi na hmotnosti, velkosti a obsahu. ak je to oblecenie, tak kludne aj v prevratenej igelitke, ci prevrateny obal od plienok.
Ak je to vacsie, ci nachylne na poskodenie a chces mat istotu, ze sa tomu nic nestane, tak do krabice, pripadne vypodlozit bublinkovou foliou ci pokrcenymi novinami.
V kazdom pripade, nesmie byt vidno nazov ak ten obal ma - napr. ak ide o igelitku z obchodu co ja viem Billa - tak to nesmie byt moc vidno. To iste aj ak pouzijes krabicku od topanok, ci od UM, tak to preba prebalit baliacim papierom, aby mebolo vidno nazvy. Lebo to ti na poste nevezmu.
No a klasika - adresa prijemcu, adresa odosielatela.
a

lubbi1
13. jún 2018

jasne, ono zalezi aj od toho, co chces posielat. ked som posielala oblecenie, tak som ho zabalila do igelitky, prelepila tak aby vyzeral ako balik a na vrch som si vytlacila papier s adresami adresata aj odosielatela 🙂