Ako vyprať biele tričká s čiernym, červeným a modrým logom?

nikussska93
19. máj 2014

Ahojte 🙂 Takže mám strašne veľa bielych tričiek s farebnými..väčšími logami alebo potlačou,ale prevažuje tam aj biela.Dala som to vyprať s Dref...om sen....ive na biele(tekutý) a biela bola pekná biela no to čierne logo aj červená nejako zošedivelo.Aviváž som dala len malý vrchnáčik Cocc....ino.Som zúfalá.Na jednej strane chcem vybieliť tričko,ale zas je tam aj farebná vec a neviem čo s tým.Sledovala som tu viac diskusií no nenašla som konkrétne niečo na pranie vecí s veľkými farebnými nadpismi.Poradíte mi prosím?Niesom v praní moc skúsená.Ďakujem Vám :(((

sosanna88
19. máj 2014

@nikussska93 caw. ja taketo perem normal s bielymi vecami, ale len na 30st....je to na prd, lebo predsa len ta biela ked sa da na viac stupnov sa lepsie opere podla mna, ale tak co uz...alebo potom len v rukach samostatne take triko. alebo potrebujes nejaky flak vyprat?

ichbinich
19. máj 2014

@nikussska93:
Skus dat praci prostriedok na farebne pradlo. Ale potom je riziko, ze biela nebude po case biela, ziariva, lebo tam nie su bieliace zlozky. Ale farby by mali ostat 😉
Ale obavam sa, ze to vyblednute sa uz nebude dat napravit.

nikussska93
autor
19. máj 2014

@ichbinich Ďakujem,ale tak hádam sa mi podarí to znova vyjasniť ten čierny nadpis :D lebo je to naozaj pekné tričko a mám ho krátko :(..a čo teplota?pri akej teplote to mám vyprať?

ichbinich
19. máj 2014

@nikussska93:
Maximalne 40°C. Ci to ten cierny napis zase ozivi, pochybujem. Ale hadam to uz nebude horsie...