Ako vyhrať vybíjanú?

clavak
19. jún 2022

Máte nejaké dobré tipy ako vyhrať vybijanu, viem že sa máte brániť aby vás nevibili ale typy ako vás nevybiju tak rýchlo (je to divná otázka)

dadis
19. jún 2022

Vzdy trifafaju superi najskor tie dobre hracky. Vedia ze tie menej pohybovo zdatne ich az tak velmi neohrozuju, ako tie silne hracky. Moja taktika bola, ked na mna niekto utocil - neuhybat sa, ale snazit sa loptu chytit, aby som mohla utocit ja. Ale ber ma s rezervou, 30 rokov som to nehrala, tak uz aj pravidla sa mozno stihli zmenit 😂😂😂

a1d4k3a
19. jún 2022

Ahoj. Chodila som pár rokov dozadu na súťaže.. boli sme fakt dobre.. Viac menej začni vybíjať slabšie hračky.. silná hračka sa bude brániť,dobre sa uhýbať,kondička.. keď sa dáte na strany treba si loptu prehadzovať stále dokola,nech sa unaví,a pri najlepšej možnej príležitosti,ak budeš rýchla a šikovná bude pri tebe a bum,vybitá.. všetko je o rýchlosti a šikovnosti celého týmu. Keď mieria do nôh,treba skočiť vysoko,keď rána nie je silná,treba loptu chytiť a opätovať úder... 🙂

clavak
autor
19. jún 2022

@a1d4k3a dakujem

oslo1
20. jún 2022

Ked ta budu vybijat, tak chytaj loptu takym stylom, ze ta buchne do hrudnika a Ty ju zadrzis. Takymto stylom sa ti nevysmykne, Ty ju zadrzis a hned ju hodis do spoluhracky.
Tymto stylom sa stanes jednou z najlepsich vo vybijanej.

marcellka32
20. jún 2022

Spomienka 30 rokov dozadu... nevedeli ma vybiť

sense
20. jún 2022

Snažiť sa loptu chytiť a nepustit. Plus ja som sa netlacievala do kraja ale bola viac v strede, viac možností uhnut sa

andreablabla
20. jún 2022

@marcellka32 Ani mňa veru. Sa pri mne potrápili zakaždým. To boli časy! 🙂

pauli_s
20. jún 2022

Uff nenávidela som vybíjanú.

zanettsur
20. jún 2022

v mladosti som ju hravala velmi rada, az pokial som s pri nej nezlomila prst na 3x a odvtedy som ju po pravde uz nehrala. no tip na vyhru podla mna neexistuje

terry2003
20. jún 2022

@clavak neviem, aká vysoká si, ale ja som sa vždy schovala za vysoke, a keď hodili na nich loptu tak som uskočila. Vždy som skončila v tíme posledná a par krát som aj vyhrala.