Ako vyčistiť dom od negatívnej energie?

21. máj 2020

Ak tomu neveríš tak nepíš poprosila by som iba komentáre k veci.
Máme doma príliš veľa negatívnej energie (príbuzný alkoholik zle detstvo depresie agresia dalo by sa menovať donekonečna). Nežijeme na dvore sami a tam tá energia je ešte horšia. Na odsťahovaní sa pracuje ale poprosím ako to riešiť teraz? Svätená voda dymenie salviou či biele sviečky nepomáhajú ☹️ už to ďalej nejde

tetaandulkova
21. máj 2020

Ahoj, nakresli nad vchodové dvere meč archanjela Michaela ( alebo na rám dverí), klasicky U a cez to I (Učko kreslíš z ľava doprava a čiaru I naposledy). Pri kreslení tohto symbolu sa v duchu pomodli a popros anjela, aby vás ochránil pred neprajníkmi a zlými ľuďmi. Uvidíš, ak aj do domu časom niekto taký vojde, bude sa len vykrúcať, aby čím skôr mohol odísť. Bude mu nepríjemne. Vydymenie šalviou je dobré ...ale nie je najsilnejšie.

elii5
21. máj 2020

Ahoj. My keď sme sa nasťahovali, tak sme po kompletnom upratani, dali do miestností Dračiu krv ( vo forme tyčinky- aj sviečka je super). Do rohov každej miestnosti sme dali soľ do nádobky- soľ potom treba po čase vyhodiť, a nádobku nepoužívať už na jedenie ani varenie. Ale u nás to napríklad nestačilo. Nasťahovali sme sa do domu, kde sa majitelia rozvádzali a mali veľmi zlý, agresívny vzťah. A ešte tu zrejme nejaké energie ostali keďže sa nám viackrát stalo, ako sa malá na niekoho smeje, alebo veci padali z miesta, a osobne som aj vedela že tu niekto,ale nechce nič zle. Nakoniec pomohlo, keď nám jedna pani na diaľku dom prečistila, a my sme už len zapálili sviečku a poďakovali sa.
Neviem ako vážne to v dome máte, ale skús určite aj tieto veci 🙂

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tetaandulkova
21. máj 2020

@november1111 takto 🙂

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lyonesska
21. máj 2020

To je runa Algiz

tetaandulkova
21. máj 2020

@november1111 klasicky najprv nakreslím U zľava doprava, a nakoniec tu čiaročku v strede odhora nadol 🙂

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dvojicky16
21. sep 2020

@november1111 ja som to robila solou, trochu pomohlo ...... prisla som prvy raz domov k mojmu mužovi, z toho domu isiel smutok, agresivita, nieco nedobre. ... mala som utekat, zostala som .... zijem tu uz 6rokov ... potvrdilo sa to .... som zvyknuta si skor racionalizovat .... ale to neoklames ... jeho otec alkoholik, celkovo obaja egoisti .... ale celkovo aj jedni aj druhí susedia nie su OK. .... Detom teraz diagnostikovali vzdusne plesne ... sme pri lese .... neviem ci to cele miesto nie je patogenne ....

katarina092
18. apr 2021

Modlitbou, čítaním Písma.

macka363
18. nov 2021

@tetaandulkova chcela by som sa opýtať, či to nakresliť len tak pomyselne alebo normálne na nejaký papier a vyvesiť? Predpokladám, že by to asi malo byť z vonkajšej strany dverí, či? Ďakujem.

tetaandulkova
18. nov 2021

@macka363 normálne s ceruzkou, perom, fixou ako chceš ..na rám dverí... nebude to vidieť ak to bude malé 🙂

macka363
18. nov 2021

@tetaandulkova aha, teraz už rozumiem. Ďakujem krásne. Ozvem sa, či to pomohlo 🙂

iwwwka
31. dec 2021

@elii5 prosim dala by si mi kontakt na tu pani ?

888elizabeth
22. nov 2022

Ja som postupovala podľa návodu a mala som vydymovacie tyčinky a aj takú šalviu zväzok z goodvibes. Tu majú aj článok už https://goodvibes.sk/ako-pouzivat-vydymovadla-a...

martinka2309
26. aug 2024

@tetaandulkova dobrý deň chcem sa opýtať ako mam nakreslit ten mec