Ako vybrať správnu tlačiareň?

23. aug 2023

Dobrý deň chcela by som sa spýtať niekoho kto sa v tom viac vyzná aký presný model sa mi najviac oplatí kúpiť? Nechcem míňať na to moc veľa peňazí ale zaroven chcem nejakú co mi dlho vydrží a dá sa na nej skenovať,kopírovať a tlačiť fotky farebné aj čiernobiele ak máte niekto nejakú dobrú za rozumnu cenu budem rada ak mi poradíte, poviete skusenosti.

vsetkounas
23. aug 2023

Neviem prečo hľadáš radu tu skúsila by som menší obchodík čo sa tomu venuje .Ono treba si spísať čo očakávas dnes lacno neznamená kvalita .Na fotky je lepšia atramentová ale keď nebudeš tlačiť pravidelne zaschne .Laserová je zas na dlhšie ale aj vatsia investícia ale zas vydrží je to prášok ktorý aj keď nebudeš tlačiť 5 mesiacov tak proste pôjde ďalej .

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vsetkounas
23. aug 2023

@karinka223 ako tlačiareň není zla ale oreginal toner 50 eur a je nižšej kapacity 700 strán pri 5 percentom pokrytí reálne tak 200 stránok vytlači

najslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. aug 2023

@najslonik ale ja nemyslím také fotky. Mala som na mysli ze potrebujem aj farebnu tlač keď si obcas tlačím obrázky napr na poznamky alebo ak sú v nejakom dokumente . Asi som sa zle vyjadrila prepáčte

slavomira236
24. aug 2023

Ja mam staru epson multifukcnu ale xhcem ju vymenit za tankovu tlaciaren kde sa farby len dolievaju

najslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vsetkounas
24. aug 2023

@slavomira236 ak nebudes tlacit pravidelne zachne a to nevravim že vytlacis x stranok a posle ta do servisu epson kde das 120 eur aby si mohla vytlacit dalsich x stranok