Ako vybaviť výstavbu detského ihriska?

bielavila
15. jún 2016

ahojte baby vie mi niekto poradit? som z maleho mestecka, kde nemame ziadne poriadne ihrisko pre deticky, a to ma riadne stve...su tu iba stare zhrdzavene, spinave, otvorene, skarede ani neviem ci to nazvat ihriska... roky rokuce som zila v Bratislave a tam maju take pekne ihriska niekde, napr pri eurovei, kezde som sa prestahovala na opacny konie republiky a snazim sa zaclenit do tohto prostredia, chcela by som byt trosku iniciativna a skusit nieco vybavit, napr. cez mesto, eurofondy... ci by nevedelo prispiet nejakou sumou, viem zohnat peniaze aj od sponzorov, ved take ihrisko nemoze stat statisice...len neviem kde a ako zacat a na koho sa obratit, chcela by som nieco co bude uzavrete, teda aby deti nemohli vybehnut, aby tam boli lavicky kde si maminky mozu sadnut, aby splnalo najvysie kriteria bezpecnosti, klasika- pieskovisko, hojdacky, smyklavka, volajaky tunel, preliezka...ale nieco nove moderne, nieco na styl co teraz robil pre mesta Lidl alebo ihrisko ako je pri eurovei pri dunaji , dakujem

bajana
15. jún 2016

@bielavila zacat by si mala od mestskeho zastupitelstva...tam je priestor pre verejne dotazy...alebo si zisti, kto je na mestskom urade zodpovedny za vystavbu/telovychovu...bez spoluprace s nimi sa nikam nepohnes, pokial nechces stavat na sukromnom pozemku - vlastnom, samozrejme

bielavila
autor
15. jún 2016

@bajana nie nie, samozrejme nie na vlastnom, ani nemam 🙂 chcela by som aby bolo verejne, nejake peniaze by som vedela aj vyzbierat od " sponzorov", skusim pozriet co mi radis, kde take veci najdem?

bielavila
autor
15. jún 2016

@bajana ach akurat som ti pozrela a termin podania ziadosti bol do 28.2. 2016, to znemena ze tento rok uz nic nezmozem?

alotrie
15. jún 2016

@bielavila Prednes svoju požiadavku na zasadnutí mestského zastupiteľstva alebo požiadaj poslanca tvojho volebného obvodu - nech to, ako tvoj zástupca, na zastupiteľstve nanesie a vybaví 🙂

bajana
15. jún 2016

@bielavila na mestskom urade alebo na webe