Ako vnímate v roku 2022 súťaže krásy?

15. sep 2022

Ahojte,

prihlásili by ste na mieste 20 ročného dievčaťa do súťaže Miss Slovensko, keď by vám to radili viacerí v okolí?

Je to vôbec ešte v dnešnej dobe aktuálne sa tam prihlásiť alebo už je to dávno neaktuálne a nič extra to mladej babe nedá?

Aké máte na to názory?

Ďakujem.

klarissa25
15. sep 2022

No neviem ale 20 ročne už sa prihasuje samo nie ? 😅😀🤦‍♀️ však je to dospely človek... ale už vidím ze je to asi nešťastne napísané

anjelicek26
15. sep 2022

Tak je to ako kazda ina sutaz - v sporte byt najsilnejsi, najrychlejsi, najviac zdvihnut, najviac hodit... a najkrajsie vyzerat tak miss... ci to tej babe nieco da? Okrem zvysenia sledovanosti na insta asi len maloco, moze to byt ale zaciatok modelingovej kariery a s tym spojene cestovanie a trosku iny styl zivota... pre mna nic, ale tak ked su predpoklady, preco nie...

sisa_s
15. sep 2022

Ak by som mala zalusk na nejakeho sportovca, podnikatela, tak idealne prihlasit sa do miss 😀 inak neviem, co by to mladej babe dalo...

marca12
15. sep 2022

Sutaze krasny nesledujem ani som nesledovala,nie je to moja cielovka. Ale ak sa na to citis,kludne sa prihlas. Ak mas okrem krasy aj rozum,mozes sa dostat do vyssich kruhov a ked sa rozumne uchytis a neskoncis s nejakym mafianom,mozu sa ti otvorit zaujimave pracovne ponuky. Aspon sa zviditelnis a mozno sa ti otvori svet modelingu.

janetinka27
15. sep 2022

neprihlasila by som sa. a posledna nedavna sutaz krasy bola popisana v clankoch dost trapne

autor
15. sep 2022

@marca12 Mám len 171 cm, modeling nie, ale výška na mise už je zrušená...chcela by som možno popi VŠ ešte nakopnúť samú seba, nejaké skúsenosti a tak...

marca12
15. sep 2022

@sisa_s a to je to,ze si ludia myslia,ze tie baby len lovia vplyvnych muzov. Ale vdaka modelingu precestujes svet,zdokonalis sa v jazyku,dostanes sa k znackam,na ktore by si inak nedosiahla. Mnohe baby sa dobre uchytili,ale naozaj skor len tie,ktore neopantala vona rychleho zbohatnutia,nesadli na lep bohatemu seladonovi

autor
15. sep 2022

@janetinka27 Veď práve, teraz už veľa ľudí hovorí, že je to staromódne a ani na kasting by nešli, že je to trápne...ja nikoho v takých kruhoch nepoznám...

autor
15. sep 2022

@marca12 Ten modeling na svetovej úrovni nehrozí :D som nízka, ako vravím

marca12
15. sep 2022

Mozes byt fotomodelka alebo sa dostat k inemu zaujimavemu pracovnemu miestu. Za vyskusanie nic nedas. Zviditelnis sa,ziskas sledovatelov a uz len ako influencerka ako privyrobenie si,nie je zle.

marca12
15. sep 2022

Trapne je to pre nas,ktore moda a krasa nezaujima. Tymto sa nenechaj odradit. Ja skor obdivujem baby,ktore idu takto s kozou na trh. Je to drina psychicka aj fyzicka. Urcite musi byt tazke zvladat chlipnikov,ktorych je v takychto sutaziach az az

shinon258
15. sep 2022

Prežitok

zuzinka888
15. sep 2022

Kedysi to bolo in. Hlavne ak si chcela so showbiznisu alebo do haremu ci uz sportovca, manazera, " podnikatela mafiana". No v dnesnej dobe fotoshopu a skraslovacuch aplikacii ... ? A dnes ak mas dost penazi " krasu" si kupis. Ved kukni na kralovne instagramu.🤗 Skor by som pracovala na prejave a skusila kasting v tv- ved kuk na tu novu na Markize aka to krasna zena.

greta2017
15. sep 2022

Ja osobne svoju dceru by som nechcela prihlasit do tejto sutaze. V sobotu slo Miss Universe a akoze poviem vam cumela som ako uz dlho nie ze nieco tak trapne som uz straaasne davno nevidela. Od Lakatosovej, cez umelinu Plackovu a nou dotlaceneho manzela do programu az po zufalca Mikloska. Tieto "celebrity" su uz za zenitom a nerobia podla mna nic pre tuto spolocnost....nechcela by som aby moja dcera bola toho sucastou.
Ale modeling ako taky nezatracujem hoci podla mna je to extremne tazka praca

mikadooo
15. sep 2022

Hmm. Nevnímam to. Nesledujem. Nebyť kauzy miss vape, tak by som ani netušila, že je nejaká miss.

dominikamacakova
15. sep 2022

Myslíš si, že prečo tá súťaž vznikla? Aby si papaláši povyberali najlepšie kusy 😂

savanna
15. sep 2022

Za vyskusanie nic nedas. Asi to uz dnes nie je take sledovane ako kedysi, ale tak dvere prilezitosti ti to otvorit moze. Zase podla mna ti, ktori ti hovoria, ze je to trapne, asi sami nesplnaju poziadavky a mozno sa citia v tvojej pritomnosti trochu neisti.

ninusa221
15. sep 2022

Ja mam pocit že to islo hrozne dolu vodou nechcem byt hnusna ale ja neviem kde niektore tie dievcata hľadajú alebo teda skor rodicia pretlačia. Realne pozerala som aj miss Horehroníe aj miss universe a akoze ani jedna mi neprisla daka wow baba prave naopak. Mam pocit ze v okolí poznam 100 krat krajsie baby a hlavne prirodzene. Minuly rok sme sa čudovali na miss Slovensko ze jedna bola totalne mala a celkom na modelku aj tucna 😀😀

annamarin
15. sep 2022

Ja mám možno trochu predsudky, ale mne by to bolo asi trochu trapne. Jednak by som nechcela, aby si okolie myslelo, ze si o sebe namyslam, ze som bohviejak pekná. A taketo predvadzania sa moc nemusím. Radšej skromne. Ale sú také osobnosti ku ktorým to proste ide. No ja by som skor volila tv alebo YouTube. Pripadne instagram.

autor
16. sep 2022

@ninusa221 To bola ktorá? Nevieš? Tá výška je na miss zrušená už, ale štíhlosť musí byť asi stále, teda to si myslím...

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
16. sep 2022

Taka černoška tušim