Ako vnímate posledné mesiace influencerov?

3. nov 2023

Dobrý večer. Ako vnímate posledne mesiace “influencerov” ktorí sa dennodenne chvalia aký majú super život, čo všetko zažívajú a hlavne keď idu na dovolenku tak sa chvália a zároveň sťažujú, že sa im nechce baliť? Že sa stále majú super, všetko zle ich obchádza? Je to aj naozaj tak? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to ozaj je teraz taká onicom doba alebo?

mikitilik29
3. nov 2023

Pre mňa sú to darmozraci ktorí pre spoločnosť nevytvárajú žiadne hodnoty.

kristina3791
3. nov 2023

To nie je len posledne mesiace bolo to tak takmer vždy mozno si to teraz vy viac všímate. Na internet samozrejme dajú aký majú dokonaly život ale v skutočnosti to tak vôbec nemusí byť a vo väčšine prípadov ani nie je

autor
3. nov 2023

A hlavne ženy, prizivnicky, ktoré nerobia a sťažujú sa aký majú ťažký život. Že musia ísť na nakup 🤦‍♀️ atd. A čo majú povedať tie mamky, ktoré majú 2,3,4 deti a chodia do prace 8hod a viac?

ruxandra
3. nov 2023

Ja influencerov nevnímam nijako, ignorujem ich. Stale nerozumiem preco by som mala na nete sledovat zivot cudzích ludi

4stanka4
3. nov 2023

Nevnimam ich v podstate nijako keďže instagram nemám takže ani neviem kto to je 😀 Kedysi som sa o tom bavila s bratovou vtedajsou priateľkou, ona ficala na insta vo veľkom a nechápala som ze prečo by som mala niekoho sledovať...načo? prečo? fakt doteraz v tom nevidím zmysel

doris11
3. nov 2023

Ja ich sledujem sem tam na insta a tak .. niektorých sledujem rada 😀 niekedy sa zasmejem (čo tvoria take humorne videa a celkovo majú taký vtipný kontent) niekedy sa ujde nejaký zvlavovy kodik, niekedy závidím 😂😂 ale nejako extra to neriešim. Veď všetky by sme mohli byt influencerky 😀

kkovacovak
3. nov 2023

Tak sa na to nepozeraj. Dúfam že vieš o tom že to nie je často realita a hádam tam nebudú dávať ako ich manžel podvádza ako sa hádajú atď. Ja tomu tiež nerozumiem ale aby som kvôli tomu vypisovala sem a trápila si tým hlavu tak na to naozaj nemám čas

dejka77
3. nov 2023

No neviem akych influencerov ty sledujes. Ked na nejakych natrafim (co usudim podla toho, ze robia kopec videi) tak je to v suvislosti s tym, ze hladam nejake info alebo proste tak nahodne na nieco natrafim ako napr. teraz som nasla nieco o kozmetike/produktoch. A musim povedat, ze su to praveze ludia, ktori len davaju navod na nieco, co sami vyskusali a zaroven podotknu, ze je to len ich osobna skusenost a nemusi to pasovat kazdemu. Takze ziadne chvalenie sa aki su oni super a pod.

zmrzlinka2021
3. nov 2023

Ja žiadnych prizivnikov nepoznám a nesledujem. Väčšinou sú influenceri pre mňa inšpiratívny. Je to novodobé povolanie a je to OK. Svet sa mení, povolania sa menia, každému doprajem plniť si jeho sny.

dskjhfdlkdjhl
3. nov 2023

Ja nikoho takeho nesledujem a doporucujem to kazdemu, kto to sleduje a ma z toho depky.

mikadooo
3. nov 2023

Tak ako vždy. Že Instagramový život nie je realita. Je to len výsek života, ktorý nám influencer chce ukázať... 🤷

zmrzlinka2021
3. nov 2023

@ruxandra sledovať cudzí život? Zbav sa tejto slovenskej vlastnosti. Influencerstvo je o tvojej značke. Net je len prostriedok.

babulkomale
3. nov 2023

Ja ziadneho nepoznam 😂😂😂 mam spokojny zivot v realite

thereisabear
3. nov 2023

Nijako. Vôbec nerozumiem, prečo by som takých ľudí mala sledovať. Žiadneho influencera ani nepoznám a tak nejak tuším, že o veľa neprichádzam.

anshelia
3. nov 2023

A čo sa zmenilo posledné mesiace u nich? Absolútne netuším, nemám Instagram, nikoho nesledujem...žijem si svoj život a nevešiam zážitky nikam, iba do súkromného albumu.

katka700
3. nov 2023

Influencerov nesledujem ale v podstate ma nebavili ani reality show ktorými toto zdieľanie aj tých najväčších prkotin začalo.

mamamasama
3. nov 2023

Influencer je ten, ktorý ťa ovplyvňuje. Ja sledujem vedu, prednášky, vzdelávanie, motiváciu a fitness, takže skôr bude problém v tvojom zameraní ako v influenceroch. Instagram ti vyhodí len to, čo ťa zaujíma. V tvojom prípade odpad.

marca12
3. nov 2023

Takych ja nesledujem 🤣 zopar znamych osobnosti sledujem,ale vsetko su to pokorni,normalni ludia,ktori ukazuju skutocny zivot a nie pozlatku.

zmrzlinka2021
3. nov 2023

@marca12 ale si to influenceri. Predsa povolanie nedefinuje tvoje vlastnosti a hodnotu.

zmrzlinka2021
3. nov 2023

@mamamasama ja milujem dejiny, fitness, zdravá strava a humor mne blizky

zmrzlinka2021
3. nov 2023

@thereisabear fakt nemáš nikoho inšpiratívneho vo svojom živote?

mamamasama
3. nov 2023

@zmrzlinka2021 A čím viac videí na danú tému sleduješ, tým viac sa ti prispôsobuje algoritmus, takže autorka sa v podstate sťažuje sama na seba.

lindous
3. nov 2023

Takýchto nevnímam, nesledujem ľudí, ktorých obsah pre mňa nemá žiadnu hodnotu a ktorí by ma zbytočne len iritovali 😅 sledujem len takých, ktorých obsah mi niečo dá, či už sa niečo naučím alebo je pozitívny, poteší ma alebo aspoň zabaví 🙂 takže čo sa ti nepáči, odporúčam jednoducho nesledovať, je to lepšie ako sa potom rozčulovať a tým, že ich sleduješ ich vlastne podporovať v tom, čo sa ti nepáči

marca12
3. nov 2023

@zmrzlinka2021 netvrdim,ze to nie su influenceri,len pisem,ze su to normalni ludia,ktori ukazuju zivot a inspiruju v dobrom zmysle a nie ze mam z nich depky. Take pipky,ktore placu nad kufrom ako sa im nechce balit na dovcu do dubaja,ja nesledujem.

simona92101
3. nov 2023

Neviem co za plytkych ludi sledujes na insta, ale trebalo by porozmyslat nad obsahom..ja napriklad rada pozeram posty cestovatelov,napr.Cestujeme bez cestovky-tato mamina dava vyborne tipy na low cost dovolenky s detmi.alebo potom rozne mama profily,jedna mi tam dost pomohla co sa tyka cvicenia s babatkom,detskeho spanku atd..
Lacne pipiny co len ponukaju produkty nesledujem

zmrzlinka2021
3. nov 2023

@marca12 ale depky môžeš mať aj z predavačky, poštárky... Ja neviem piecť, ale rada si pozriem videá s pečením. Mám z toho depku? No nemám 😁

zmrzlinka2021
3. nov 2023

@mamamasama môže byt

euka210
3. nov 2023

Take nesledujem, strata casu...kazdy mame svoj zivot a kazdy je iny. Radsej vnimaj ludi okolo seba ako ziju a nie niekoho, kto da len to, co sa mu hodi...toto nie je skutocny zivot...
Bez križa niet chyža!...cim som starsia a mam vacsi rozhlad, tak je to pravda.

slovakboy
3. nov 2023

Sú dobrí infuenceri a slabí, povrchní bez hodnôt. Keby ich nikto nepozeral tak nie sú influencermi. Žiaľ ľudia idu ľahšiu cestou hlavne mladi. Raz pochopia a budú túžiť po kvalite.

mirkam3
3. nov 2023

Nechápem, načo strácaš svoj drahocenný čas sledovaním takých profilov, ktoré ta zjavne vyvadzaju z miery. Môžeš sledovať množstvo inšpiratívnych ľudí na ktorých nebudeš mat potrebu žiarliť…