Ako vám chutia nápoje v sieti reštaurácii Mc?

maggie2
19. aug 2010

Ahojte kočky. Chcela by som sa Vás spýtať ako vám chutia nápoje v sieti reštaurácii Mc... (nebudem radšej menovať). Máme tento fast food občas celkom radi, hlavne keď sme na ceste a človek vyhladne a podobne. Ale už dávnejšie sme si v rodine viacerí všimli, že nápoje ktoré tam čapujú vôbec nechutia ako originál z obchodu - mám na mysli Coca Colu a spol. prípadne i pomarančový džús - sú také - akoby zriedené, chuť majú často takú slabšiu a nie takú sýtu ako je človek zvyknutý. Je to len náš dojem, alebo máte i Vy pocit, že tam niečo nie je na "poriadku" a tie nápoje nebodaj zrieďujú s vodou?

misaelka
19. aug 2010

problem, je v tom, ze oni necapuju originaly...ale zarabaju napoje z koncentratov...preto ta ina chut... a netyka sa to len siete fastfoodov na M ale aj na K...

kaktusik007
19. aug 2010

napoje robi stroj... davkovac je automatika... ak si s tym neni spokojna, reklamuj to na mieste.

k tomu riedeniu - ano, mam z tych napojov identicky pocit, pretoze mi tam vzdy davaju kopec ladu... odkedy si ale napoje pytam bez ladu, pocit riedenia nemam a su take ake maju byt. aspon podla mna. 🙂

bubulka722
19. aug 2010

Tak nad týmto sa vôbec nezamýšlam, pretože Mc... vôbec nenavštevujem kvôli druhu jedál a ich kvalite. Pri nápojoch ako Coca-Cola tiež pomlčím, pretože nič horšie ako tento humus nadnárodných amíckych spoločností človek nemôže vypiť. 😝

macka01
19. aug 2010

suhlas s bubulkou,tiež ich obchádzame s poriadnej dialky,

expertka8
19. aug 2010

....nemate sa radi....ked do seba pumpujete take svinstvo???

aknaj
19. aug 2010

Ahoj, my tam kupujeme len tu balenú Vittel vodu, buď jahodovú alebo neperlivú čistú. Tie bublinkové, o ktorých pravdepodobne píšeš nekupujeme ani originál v obchodoch. Moje deti vôbec nepijú bublinkové vody, ani minerálky. Nie že by som im to zakazovala, ale nechutia im. Vadia im bublinky.

zuzka1.
20. aug 2010

nápoje z fastfoodov, ale casto aj v restauraciach, kde nepredavaju lievane alebo flaskove, su sirupy, ktore sa riedia vodou a co.
je to bezna vec vsade vo svete, nacapovat pistolou alebo zo stroja je lacnejsie pre obe strany, kvalitu vie posudit kazdy sam.

sabiatko
20. aug 2010

ja taketo napoje nepijem, ani nejem vo fastfoodoch, ale v anglicku som robila v mc... sirupy su vo vacsich plastovych sackoch napojene na masinu, v ktorej je cista bublinkova voda. niekedy sa zo sacku uz mina sirup, preto ho moze byt v napoji menej. ale to je vidiet aj na farbe napoju, ze tam je menej sirupu. alebo to moze byt aj tym ladom, ako pisala kaktusik.

cervena_ciapocka
20. aug 2010

Tieto nápoje mi vôbec nechutia, ako aj ostatné iné sladené nápoje ... veď je to samý cukor a presne ako píše expertka8, "nemáte sa radi"? 😕 tieto sladké nápoje vôbec neosviežia a hlavne v týchto teplých dňoch. Môj osobný pocit je taký, že keď sa napijem sladeného nápoja som oveľa viac smädná ... takže radšej vždy vydržím a počkám na prísun čistej vody 🙂

ada32
20. aug 2010

suhlas s tym ze obziva v Mc...je katastrofa ale ja mam obas nenormalnu chut prave na to nezdrave a dam si vsetko mozne 😅
napoje su original dodavane coca colou / viem to lebo som tam robila/ sirupy zarabane so sodou.chutia pancovane kvoli tomu mnozstvu ladu alebo ked dochadza sirup.
od post mixov / dufam ze to pisem spravne/ sa uz upusta vsade kvoli hygiene lebo trysky treba cistit a nie kazdy to robi a ten bordel ktory sa tam potom usadi som videla na vlastne oci. 😝 takze ked si tam tu colu aj dam nepijem ju s doverou.
ja nepatrim k zdravovyzivovym extremistom 😀 a napr hranolky z mekaca milujem.

titkovamiriam
20. aug 2010

nechutia,jedine tak kava-inak ak tam idem s detmi kupujem flaskove,krabicove a pod... 🙂

lussy666
20. aug 2010

nemam pocit, ze by sa maggie pytala na vas nazor na mc donald, ani na to, ci ho navstevujete, a aj napriek tomu sa vacsina odpovedi toci okolo toho :D hm..

diddi
20. aug 2010

cola nie je original!...je to sirup, ktory je riedeny, plus pridany lad......radsej si kupujte dzusy, tie su vyborne!

mirinka7
20. aug 2010

tiez si tam najradsej kupujem dzus! 😉

aero
21. aug 2010

my nechodíme do Mc......
svojím deťom viem ponúknuť niečo viac, ako nezdravú colu a hranolky
takže ....nechutia....

divoska
25. aug 2010

ja sa dlho nemozem zbavit pocitu ze su slabsie /a to pijem bez ladu odjakziva pokial mi ho tam nenarvu/. kedysi, ale to naozaj kedysi sa po tej cole napriklad dalo dobre odgrgnut s prepacenim po tom nezdravom jedle 😀 /a to ja inak bezne negrgam a po jedle ani nahodou/. ale to uz som roky nezazila a tiez konstatujem ze je to jakesik slabsie a menej bublinkove. a hlavne si uz radsej kupime ten ladovy caj. kalorii asi rovnako ale aspon sa to da pit ked uz tam clovek raz za cas ide. ja som inak celkom zdravovyzivar ale co si budeme obcas si treba dat aj mekaca ;) tych par hranolkov a salat alebo ryba alebo to /pseudo/kuracie nikoho nezabije. pokial nezje zrovna 3 nejake xxl hamburgerove menu.

cigaretka5
25. aug 2010

Jedno je zaujimave vsetcu mc hania a nadavaju , tvrdia ze tam nechodia a furt je tam mrte ludi...... No my obcas zajdeme a vzdy mam istotu ze hranilky nebudu zuvacka a maso zohrievane. Napoje su sirup soda davkovanie presne Dane....... Nevidim rozdiel oproti flaskovym ved aj to jev konecnom dosledku sirup voda......

andika10
25. aug 2010

ja tam len džus pijem a mne to chutí 😉

lias
25. aug 2010

Mc a aj ostatné fas foody obchádzam zďaleka. Vždy keď idem okolo nejakého aj s deťmi, tak im vysvetľujem prečo tam my nechodíme a čuduj sa svete, deti to chápu 😉
Nepijeme žiadne bublinky, iba vodu a riedené džúsy. Mám svoje deti rada a práve preto tam nechodíme 🙂
Takže moja odpoveď je jasná - nechutia

alexis13
25. aug 2010

mne mc velmi chuti i ked tam nechodime velmi casto =D
co sa tyka napojov vzdy si ich davam bez ladu lebo aj ten lad im da taku umelu slabsiu chut takze vzdy bez ladu poprosim toho kto ma obsluhuje =D