Ako urýchliť menštruáciu a zastaviť?

michaellaella
10. feb 2021

Dobry den,

pýtam sa príliš častú otázku, ale aj tak potrebujem vedieť či nemáte pre mňa radu ako urýchliť menštruáciu ...

Citróny a vitamín C mi vôbec nepomáhajú, ascorutin taktiež ani po 4 dnoch , šošovica a zazvor a bylinné čaje , ktoré v tomto období konzumujem taktiež nie . Prechádzam sa každý deň, som neustále v pohybe a nemám nadváhu. Dodržiavam pitný režim. Skor mam pocit, ze moje telo je zvyknuté na tento režim , prechadzky, pohyb, vitamíny, pitný režim.

Zajtra pred vysetrením musím byť fit.
Prosím o Vaše rady .

Ďakujem.

viikkki
10. feb 2021

@michaellaella to si mala riešiť s gyn pichol by ti injekciu na oddialenie menštruácie, alebo si si mohla vyšetrenie presunúť a ak ide o gynekologické vyšetrenie gynekológ ta vyšetrí aj počas menstruacie ale mohol ta objednať o pár dní skôr alebo neskôr nie v čase MS a ak to je iné vyšetrenie ako som už písala vyššie mala si skočiť za gyn teraz ti už nepomôže nič veľa Ccka pomôže ale ešte pred začiatkom MS a nie vždy to funguje teraz budeš krvácať už toľko koľko tvoje telo potrebuj.teraz ti už ani gynekológ nemôže pichnúť tu injekciu lebo by nemala účinok

anna_maria1
10. feb 2021

@michaellaella a co ti uz meska vela dni menstruacia?? Ci aky mas vlastne problem, lebo som tomu trochu asi nepochopila

monro
10. feb 2021

nerozumiem otázke...