Ako urobiť vianočné pohľadnice z fotiek môjho synčeka?

mata17
21. dec 2011

Ahojte dievcata, chcela by som sa s Vami poradit 🙂 chcem urobit vianocne pohladnice z fotiek mojho synceka, hladam na nete nejake vianoce sablony , predlohy, ale akosi nemam stastie ... neviete mi niekto poradit, ako nato ? ... vopred moooc dakujem

pia22
21. dec 2011
lia09
21. dec 2011

@pia22 a je to bezplatne?Lebo prave som si urobila "par" fotiek 😅 .Inak ja som tiez dlho hladala nieco podobne a je to super

katka3012
22. dec 2011

@mata17 ahoj,skus imikimi.com,alebo picjoke.com su bezplatne 😉

mariangela
23. dec 2011

ahojte ten photomontager by bol ok..len by som potrebovala nejaku stranku kde sa da vložiť aj slovenský text...lebo mi tam neberie všetky znaky..diky

pia22
23. dec 2011

@lia09 ano je bezplatne😉, da sa tam tiez vlozit viac fotiek, upravit fotku, dat text...😉
@mariangela mne tam pise vsetko bez problemov, alebo si dopisujem po ulozeni obrazka text cez skicar😉

marika39
15. nov 2012

@mata17 ahoj, skús : www.loonapix.com/cz
alebo www.frametoy.com
obe sú bezplatné , a ten loonapix je úpne super, sú tam krásne predlohy a ľahko sa s tým robí 🙂

jane0123
19. okt 2013

a potom si to len vytlacate na fotopapieri? dakujem

viedo
18. nov 2013

A ako sa to v tom photomanageri uklada?

alzbetkaq
27. nov 2013

Ahoj,
otázka je síce staršieho dáta ale ak by niekto hľadal aktuáne informácie. Najlepšie na www.skvelaposta.sk . Vyrobí to skvelú pohľadnicu a samo odošle poštou do poštovej schránky v luxusnej obálke. Ja som cez to poslala blahoželanie babke na narodeniny a dala som tam fotku celej našej rodiny. Babka na to spomina doteraz - najkrajší darček.

reni1512
11. dec 2013

@alzbetkaq super ale fajne drahe...10ks na fotolabe je za 10e .... skooda :(

herecka91910
17. okt 2014

fotopak ma jednu fotku za 0,08 ja si davam len z tade robit fotky

zlatomnamartina
2. dec 2014

@pia22 prosim ta chcem sa opýtat ak robis fotky www.photomontager
oni sa ukladaju na dakom serveri myslis alebo len dam ulozit ako a on si nepamata fotky, len koly bezpeciu sa pytam
Dakujem

leak61
22. sep 2016

@mata17
@pia22
@lia09
@mariangela
@marika39
@reni1512
@zlatomnamartina Baby ja mam tiez rada klasicke pohladnice, poslala som parkrat aj pohladnice rodicom a starym rodicom, na ktorych som bola ja, ja s muzom a boli nadseni, ide o klasicke pohladnice,na ktorych je ale vytladene to, co zadate vy same. Super nova stranka, je prisposobena aj na mobily, mozte si vybrat z roznych materialov, mozno sa vam to niekedy bude hodit : https://postcarded.com/

denca76
1. dec 2016

Ahojte je tu nejaka šikovna mamina/nemamina ktora by mi vedela upraviť fotky? som hrozne nemehlo a nejde mi to :( moc dakujem