Ako urobiť sieťky proti hmyzu na plastové okná?

slivocka4
5. aug 2016

Ahojte, prosim neviete mi niekto poradit ako urobit sietky proti hmyzu na klasicke plastove okna??? Neviem do ktorej temy to patri 😖 Dakujem 🙂

sara07
5. aug 2016

daj si ich vyrobit kde montuju, vyrabaju plastové okná, lebo na plastové okná je taký špeci rámík aby to sadlo

ematko29
5. aug 2016

Skusali sme vselijak,ale nic nedrzalo.musime kupit original :(

ukulela
5. aug 2016

no ja mam aktualne krizovu verziu na jednu sezonu - samolepiaci suchy zips a na nom natiahnuta sietovina jemna 🙂

slivocka4
autor
8. aug 2016

@ukulela to by aj mne stacilo... a to je asi zvonku ze? kde take dostat? 🙂

ematko29
8. aug 2016

@ukulela hej kupila som tiez take a je to blbost drzalo to kratko

ukulela
8. aug 2016

@ematko29 tak mne to drzi celu sezonu. treba dobre ocistit ramy a dobre zalozit sietku, a tiez je asi rozdiel medzi tym, ako tie suche zipsy lepia ... ja mam nalepeny po celom obvode okna.
@slivocka4 suchy zips som si kupila normalne v galanterii, taky sirsi,1 a po cm, ak aj nie 2. a sietovinu normalne v metrovom textile. ale ja mam okno na prizemi, tak ak sa sietka zo zipsu aj mierne odrapi, tak len pritlacim zvonka a hotovo. ale ako som pisala, je to krizove jednosezonne riesenie. vnovom budu hadam riadne sietky.

ematko29
8. aug 2016

@ukulela ahaaa,lebo ja som to kupila v baumaxe a tam tie suche zipsy boli take tenucke.mozni keby som kupila v galanterke tak by to lepsie drzali.