Ako trávite Mikuláša, Vianoce a Silvestra?

bobulka34
6. dec 2011

v rodinnom kruhu, alebo s priatelmi? Mne trosku chybaju take zvyky, Mikulas chodi po domoch a tak. Myslim, ze to by bol pre deti krajsi zazitok.

kuwait
6. dec 2011

Moj muz sa obliekol za Santa Clausa 2 krat,prvy raz to bol syn este velmi maly tak sa ho nalakal ze spustil hystericky rev a o rok na to uz otca spoznal 😀 robil sa akoze ide s hrou ale neskor sa priznal ze vedel ze to bol Santa a nie oco.A mikulasku nadielku mavame dodnes aj dnes rano si nasiel mikulassky balicek plny knih,komixov,DVD.U nas sa vzdy tak praktizovalo ze trosku sladkosti ale hlavne hracky a podobne,podla veku.Teraz je uz na hracky velky 😀 tak dostava co si vyberie a tesi sa na to ako maly,to caro z detstva tam stale je.Takisto darceky na Vianoce pod stromcek.Kuzlo vianoc na ake sme boli zvyknuti od detstva v nas zostava navzdy

kuwait
6. dec 2011

sorry VEDEL ZE TO BOL OCO A NIE SANTA 😀

ivett1
6. dec 2011

@bobulka34 ahoj, keďže už máme detičky, tak sviatky slávime v našom úzkom rodinnom kruhu...prezlečený Mikuláš k nám nechodieva, ale balíček v čižmičke (skôr vedľa čižmičky...) na okne musí byť🙂
na Vianoce večer spapkáme slávnostnú večeru a ideme pozrieť, čo nám Ježiško nadelil pod stromček a až na druhý deň ideme k starým rodičom na spoločný obed a na "Štefana" k druhým starým rodičom...tam sa stretávame celá naša rodina 🙂 spievame koledy, ideme s deťmi do kostola, pozrieť "Betlehem"
Silvester a Nový rok oslavujeme u nás doma s rodinnými priateľmi, alebo u nich v domčeku...
Pre nás ako deti, bolo najväčším zážitkom, keď poriadne nasnežilo 😵 😀 ...toto by som dopriala aj tým mojim drobcom 🙂 ...(dúfam, že sa za to na mňa cestári a vodiči nenahnevajú 😉 ...)

andrejka1974
8. dec 2011

tak deti mam uz vacsie tie sa potesia mikulaskemu balicku doma aj v skole ale najmensia ta sa bala aj v skolke plakala vianoce stedry den travime sami doma a vprvy sviatok vianocny ideme k rodicom a druhy sviatok vianocny k svokrovcom a silvester travime spolu vsetci u nas