Ako to vnímate?

2. aug 2024

Ako vnímate, že z Modrého koníka sa čoraz viac stáva hlavne platforma na predaj? Na hlavnej stránke už len samé reklamy,..na ich predaj kočíkov, na drogériu, rezorty. Dôverujte vôbec ich recenziami na produkty a služby, keď je to jasné, že ide o platenú (bartrovú) spoluprácu?
.

lindous
2. aug 2024

Tieto veci tu ignorujem, chápem, že z niečoho žiť musia, na jednej strane vôbec tieto recenzie nesledujem, na druhej mi to nijak extra neprekáža

koniarova
2. aug 2024

Rovnako ako
@lindous to ignorujem. Ani ma nenapadne na to pozrieť.

viestta
2. aug 2024

MK zije z reklamy, takze je to v poriadku. Mame pristup zadarmo.

lakebabe
2. aug 2024

Ignorujem nečítam, rátam že keď je to reklama za barter bude len pozitivna

jamimo
2. aug 2024

vôbec to na mňa nemá vplyv, scrolujem ďalej... Ja som tak celkovo anti-reklama typ. Keď potrebujem nejaký produkt, službu, rešerš si robím sama a podľa toho sa zariadim 😉 Neriadim sa v živote telefónom 😄Viac ma na MK zaujmú dobré recepty a tipy a fígle od žien - v domácnosti a záhrade.

martinmmartin
2. aug 2024

Trhoviska boli vzdy miesta kde sa ludia schadzaju a kecaju o vsetkom moznom. Ale su to furt hlavne trhoviska a bez predaja by tam neboli vobec

autor
6. aug 2024

@martinmmartin pekne napísané, myslím, ale že koník bol zo začiatku pravé miesto na stretávanie a teraz sa z neho stáva trhovisko

sense
6. aug 2024

Reklamy scrolujem...ich recenzie nečítam... Z niečoho to musí byť financovan aby to bolo zadarmo. Ani súkromné radia a televízie by nemohli fungovať bez reklám, rovnako ako free applikacie