Ako to tie ženy robia, keď sú stále upravené?

23. júl 2022

Aj Vy vo svojom okoli poznate zeny, ktore su stale pekne a upravene ? Aj bo vsedny den vyzeraju pekne a nemusia byt vôbec nejako vymalovane, len su skratka vzdy PEKNE, ked ich kedykolvek stretnete. Premyslam, velakrat ze ako to robia.Ja tiez o seba dbam, nemalujem sa, ale som vzdy cista,vlasy umyte,leskle a pohodlne oblecenie. Ako to tie zeny robia? Vyzerat pekne vyzaduje usilie,je za tym kus prace.Iba som sa tak nad tym zamyslela trochu.Aj ja ked idem so svojim muzom von,vyzeram pekne,ale vyzaduje to cas a usilie,aby som takto vyzerala.


tymzamyslela

kkovacovak
23. júl 2022

Možno sa práve taká žena zamýšľa nad tým aká si ty pekná a ako môžeš vždy tak fajn vyzerať a neriešiť až tak svoj vzhľad. Je to len tvoj uhol pohľadu. Nerieš druhých a buď taká ako sa ty cítiš dobre. Niekto sa skrátka narodil s výraznejšími očami tak si ich nemusí toľko liečiť. Niekto sa narodil s vlasmi ktoré netreba upravovať.........

kkovacovak
23. júl 2022

*líčiť

matkav21
23. júl 2022

tak niektoré majú aj take šťastie, že sú tak prirodzene pekne, že vyzerajú dobre aj keď naozaj nič so sebou nerobia...vlasy zamotajú barako do gumičky napríklad a vyzerajú super

dulazh
23. júl 2022

moja mne sa tak zmenila kvalita vlasov,ze ziady uces nedrzi,do toho mam uz roky navaly-potim sa ako kon.Zeny v robote vlasy vycesane a ja v stipci mokra ako zo sprchy.Velakrat si pomyslim,ze som ako suta,ale co s tym?Kazda mame v sebe nieco na zamyslenie😉

iwesska
23. júl 2022

Niekto sa proste narodi tak,ze vstane a je pekny. Ake usilie ako k tomu potrebuje vynakladat? Ze vstane,umyje si zuby,ucese sa a oblecie? 😁 Tie,co take stastie nemaju a chcu vyzerat k svetu,ho zial vynalozit musia. Zivot nie je spravodlivy,to snad uz davno vies.

lindous
23. júl 2022

Presne tak, ako je napísané už vyššie, niekomu sa stačí zobudiť a je pekný .... ale pre tie baby, ktoré do toho musia vložiť úsilie môže byť uľahčovákom napr. dať si spraviť obočko (či už permanentný makeup alebo laminácia) a mihlanice (či už umelé alebo lashlift vlastných) ... to sú podľa mňa 2 veci, ktoré naozaj vedia spraviť niečo s výrazom a výzorom a keď ich má niekto spravené, tak sa len zobudí a už ich má upravené, lesk na pery ku tomu a má prirodzený jemný makeup za sekundu ... treba si vyhradiť čas na to raz do mesiaca síce, ale potom to šetrí čas každé ráno ....

pazdura
23. júl 2022

Dobrý geneticky základ 😉 no proste príroda im dopriala 😉

aristka
23. júl 2022

@dulazh skontrolovat stitnu zlazu.

dulazh
23. júl 2022

@aristka vsetko ok,mam po tazkom covide-4x v nemocnici+menopauza.Mam uz sice po 50,ale aj tak ma to ,,omina,,

jaroe
23. júl 2022

Nerobia, proste sa narodili prirodzene pekné, súmerná tvár, čistá pleť, dobre vlasy, výrazne mihalnice napr.... Žiaden tajný trik v tom nie je.

mpg
23. júl 2022

@jaroe Je to tak, že sú prirodzené pekné, ja poznám z nášho okolia jednu známu, ktorá aj po 60-tke je taká vzhľadná a pekne oblečená, že vyzerá lepšie ako nejaká 40-tnička s nadváhou, nízka, oblečená v čiernom. Napr. Marianna Ďurianová je prirodzene pekná a aj keď jej pribúdajú roky, vyzerá lepšie ako o 20 rokov mladšie moderátorky.

andrejka1974
23. júl 2022

Jednoducho sa pozri do zrkadla a povieš si som pekná a neriešia ďalej ja sa na seba usmejem a idem a to neriešim čo si vravia ini som so sebou spokojná

jaskolka
23. júl 2022

Genetika. Niekto sa skrátka narodí už "pekný" a nemusí pre to nič extra robit. Čistá pleť, zdravé zuby, sumerne telo, výrazne oči, pravidelne črty a podobne.
A niekto pre to musí vyvinúť viac úsilia. Veľa robí aj držanie tela, výraz tváre, môžeš byť Miss sveta, ale ak chodíš zhrbena ci s výrazom "neznášam každého vrátane seba" tak automaticky pôsobíš "nepekne".

17alexis
23. júl 2022

Tak ja poznam taku, co je upravena vzdy, ma navarene, napecene, dve male deti a neviem, ako to robi. Potom poznam druhu, co je upravena, ma jedno dieta, nepecie, ci vari, neviem, ale chodi opatrovatelka k jej dietatu. Ta prva vsak nie je na MK a na FB ju vidam len vecer. Som zvedava ako budem fungovat ja. Som na MD, popritom robim z domu, mam upratane, navarene, ale este som neporodila. Nelicim sa vobec, ale som vzdy cista, ucesana a nesmrdim. 😁😁😁 Potom som zvedava, ako budeme doma fungovat az pride babo. Do toho nas caka este stahovanie do noveho domu.