Ako to pochopiť?

14. mar 2023

Ahojte..baby ako by ste pochopili ked navrhnete stretnutie pocas rozhovoru( rozhovor bol preruseny kolegom musela som ist prec) a povedala som mu "si dnes doma"?( mal to pochopit tak ze po praci by som sa zastavila nachvilu este pokecat...chvilu rozmyslal a povedal ze akurat o 15musi odist a povedal :"nabuduce"...samozrejme ze uz sa ozyvat nebudem teraz je naozaj na rade on..ale akoby ste to slovo nabuduce chapali?diki

aliaray1
14. mar 2023

Pockaj sama si sa k nemu pozvala slovami ci je dnes doma, on nemal cas a povedal na buduce a comu na tom neni rozumiet? Stracam sa v tom.

tykat
14. mar 2023

A s kym si volala?

michu_
14. mar 2023

no, niektori ludia pouzivaju slovo "nabuduce, ako- uz nikdy,nechcu to len povedat tak priamo.. ;) uvidis, do kt.kategorie patri on 🙂

loyda
14. mar 2023

Tak po prvé - máloktorý chlap vie čítať medzi riadkami a vie ako ma chápať naše slová ;) a po druhé. Nepíšeš v akom vzťahu ste, takže slovo nabudúce možno naozaj znamená nabudúce, pretože o tretej už mal niečo dohodnuté a nestíhal by sa s tebou stretnúť.

whatever1
14. mar 2023

Uz si u nho niekedy bola? Ako dobre sa poznate ked sa k nemu sama pozyvas?

marcellka32
14. mar 2023

Slovo nabudúce, prípadne čo som zažila: môžme niekedy.....znamená nikdy 🤣

tykat
14. mar 2023

"Nabuduce" moze byt:
- niekedy inokedy, neponahla to
- do toho bordelu fakt nikoho nepustim
- sak si dame vediet a dohodneme sa
- no to urcite, blby napad
- PB a zene poviem co?
...a
Ale to zavisi od toho aky mas s dotycnym vztah.

autor
14. mar 2023

@loyda no pozname sa pracovne ale bola som uz u neho takto po praci raz na pokec iba na zahrade cize vie ze nemyslim ziadne obyvackove kavy...

loyda
14. mar 2023

Tak potom fakt len nemal čas 🙂 nič by som za tým nehľadala.

autor
14. mar 2023

@loyda ale ozyvat sa uz nebudem to uz by bolo blbe

tykat
14. mar 2023

Hm, tak to ta nechce. Keby ta chcel chytil by sa toho ze sa chces stretnut a nepustil to slovom "nabuduce"

januska12323
14. mar 2023

Prečo sa pozývaš ku nemu? Kecať môžete aj zajtra v práci na káve.

surama
14. mar 2023

A on ta predtym niekedy niekde pozval alebo dal najavo, ze ma zaujem?

drzaopica
14. mar 2023

Nabuduce...možno má iné povinnosti.Ako Ti to mal povedať?Aký máš dôvod sa k nemu pozývať?

zuzubb007
14. mar 2023

Nabuduce u muza znamena nikdy a preco sa sama pozyvas? To je cisty trapas