Ako to je s tými doručené a odoslané správy?

20. sep 2022

Ako to je s tými doručené a odoslané správy? Ak vás niekto ignoruje alebo blokne tak ukáže ten krúžok s fajkou prázdny či vyplnený? A ukazuje kedy boli aktívny?

simik22
20. sep 2022

Keď je prázdny krúžok s fajkou, je nedorucena. Keď je plný, doručená.
Keď si bloknuta , tak ti to napíše , alebo osobu nenájde vôbec

autor
20. sep 2022

@simik22 a keby som bola ignorovania?

patka06
20. sep 2022

Ak ťa blokne - nevieš ani napísať
Ak ťa je biely krúžok je nedoručená - ak je online, má nastavené ignorovanie správ - chodia mu bez upozornenia do Spamu
Plný krúžok doručená - mohol si ju aj prečítať na displeji telefonu - bez otvorenia

autor
20. sep 2022

@simik22 kedy je správa nedorucena? Keď nie je on-line a ešte?

autor
20. sep 2022

@patka06 a keď ma ignoruje vidno kedy boli aktívny?

patka06
20. sep 2022

áno, vidíš, že je aktívny
Ak nie je aktívny vidíš čas kedy bol naposledy.
Ignoruje iba správy, teoreticky by si mu mala aj dovolať - ale to nemám vyskúšané

autor
20. sep 2022

@patka06 to sa mi nezdá

patka06
20. sep 2022

Máš pravdu, teraz som vyskúšala, nedá sa ani dovolať, ale online vidno
Volanému sa v komunikácii objaví zmeškaný hovor a ten kto volal má nápis: Neodpovedá

autor
20. sep 2022

@patka06 mne ani status online neukazuje

autor
20. sep 2022

@patka06 a vo ešte môže byť problém keď je otázna fajka?

patka06
20. sep 2022

Skúšala som s dcérou, online videla ...ale aj to sa dá nastaviť, že si vypne druhá strana a teda ty ho nevidíš. Ostatní áno
Inú možnosť nepoznám, len to, že vôbec nebol online alebo ťa ignoruje/v mobile nastavenie Obmedziť.

autor
20. sep 2022

@patka06 ok dik za vysvetlenie 👌🥰

babydesire
20. sep 2022

Ale este moze byt chyba - napr. vypadok netu, ci facebooku ako sa stalo pred dvomi (?) rokmi na par hodin a bola z toho svetova udalost... zuckerberk prisiel o moliony vraj..alebo chybs v tel. kedy appka nepracuje spravne, co sa stava v poslednom case mojmu muzovi napriklad