Ako to funguje na bazáriku?

demkova
31. mar 2013

Ahojte,chcem sa opytat ako to funguje tu na bazari.Ked odpoviem na niekoho inzerat kam mi pride jeho odpoved.Na mail alebo niekam inam,lebo som pisala na viac inzeratov a zatial nijaka odpoved.

Dakujem

xenicka13
31. mar 2013

odpoved pride k tomu inzeratu, to, ze ti nedosla odpoved znamena, ze mamicka este neodpisala, na mail chodia odpovede tym, co tu nie su registrovani

zuzulica
31. mar 2013

Odpoveď ti príde do Moje nákupy,hore na lište to vidíš,tam ti bude svietiť na červeno počet správ a tam si tiež môžeš pozrieť všetky obchody na ktoré si reagovala 😉

zivika
31. mar 2013

odpoved ti pride tak, ako ti napisali baby, len by som poopravila @xenicka13 maily chodia aj zaregistrovany... pokilal odfajknes policko "Posielať upozornenia na nové odpovede predajcov alebo záujemcov na email ,s ktorym si sa zaregistrovala" ...je to dole pod tabulkou v sekcii Moje nakupy 🙂

maria123
27. máj 2013

dobry den,chcem sa spytat ,ci si mozem dat do popisu inzeratu k veci aj cenu- postovne,nakolko dotycne zaujemkyne najprv klikaju a az potom rozmyslaju,ze vec treba aj poslat a teda zaplatit patricne postovne,dakujem za odpovede,pisem tu.,lebo admini reaguju oneskorene a nerada by som riskovat vymaz inz.