Ako ste zvládli odísť?

stratenaneznama
26. feb 2018

Ahojte tie ktore ste uz mali toho dost vzali kufor dieta, a odisli od muza. Napíšte mi ako ste to zvladli, ci to bolo tazke kto vam pomohol a ako sa vyvynul vas zivot po tomto rozhodnuti. Ja musim coskoro odist no mam pocit ze je na mna naložené viac ako dokážem zvladnut... , odist 500km doslova s holou ritou k babke. Cakaju ma sudy boj o dieta splácanie dlhu.... Uz teraz, som vycerpana

simdob
26. feb 2018

ja osobne som to nezažila ale moja veľmi dobrá kamarátka áno. nebudem ti klamať, fakt to bude vyčerpávajúce. ona si tiež myslela, že to už nezvládne ale snažili sme sa jej my ako kamarátky veľa pomáhať, hlavne teda psychicky a ona vravela, že ju najviac hnalo vpred šťastie jej dieťaťa, proste chcela aby mal jej malý šťastné detstvo a to pri jej bývalom partnerovi nešlo a preto to urobila. tak držím palce aby si to aj ty dala 🙂

sissy27
26. feb 2018

@stratenaneznama nuž, ak ti ten, ktorého opúšťaš, nebol oporou, tak ti bude len a len lepšie a ľahšie, pretože ti odpadne polovica starostí - tie, ktoré si mala s ním. Ťažké je rozhodnúť sa k tomuto kroku, potom už to ide ako po masle 😀 ja som bola trošku v inej situácii, neodišla som ale vyhodila som ho, takže v tomto som to mala ľahšie, ale tiež som sa dlho odhodlávala a váhala... no keby som vedela, aké to bude potom super a ľahké, tak som to spravila oveľa skôr.

janickacrazy
26. feb 2018

@stratenaneznama Musíš sa len rozhodnúť a urobiť to, ono všetko pojde dalej už nejako, ja som odišla k rodičom so synom, áno, bolo to ťažké, ale neľutujem vôbec. Potom prišli zmeny, lebo ako som si všimla ide to vždy jedno s druhým, takže zmena bydliska, zmena školy pre syna, do toho som prišla o prácu, našla som si novú, stretla nových ľudí, prišli nové starosti, neskor som stretla aj nového chlapa, môjho manžela, prišla svadba, stavba domu, dalšie 2 deti, proste všetko sa na dobré obrátilo.

eleu
26. feb 2018

@stratenaneznama je to o tom aby si si verila a stoj si za svojimi rozhodnutiami

bezmena4
26. feb 2018

No neviem ale aj ja uz nad tym rozmyslam. Akurat to mam lahsie ze neho musim poslat 😂

unctadorg
27. feb 2018

Zbalila a odisla, sice ako tehotna. Nebolo to lahke psychicky sa s tym vyrovnavat, ale s odstupom casu to bolo spravne rozhodnnutie

loldi2
27. feb 2018

Ak je to to, čo potrebuješ, tak to zvládneš, hlavne musíš byť sama presvedčená, že to je to, čo chceš a že ich život žiť inak 😉