Ako ste prežili dnešok, piatok 13 - teho?

ani3012
13. aug 2010

Konečne končí tento deň,čo straší viacero ľudí.Mne sa dnes podarila pripáliť rybka...ani vyvetrať sa ten dym nedal 😝
Vraj všetky mesiace, ktoré sa začínajú nedeľou, majú piatok trinásteho. 😕
Ako ste prežili tento deň vy ? 🙂

malalusy
13. aug 2010

ahoj, já většinou považovala pátek třináctého za šťastný den, ale dneska jsem se pohádala ráno s manželem a v práci se mi povedlo pár věcí splést,takže nic moc. No ale takových dnů mívám i víc 😅 . Hlavně že jsme to všichni přežili ve zdraví 😉

zuzka1.
13. aug 2010

ja som v piatok 13.-teho porodila synčeka 😵 😵 😵 😵

zuzanocka
13. aug 2010

zatial nie... skor sa mi podarili nejake veci; ale este den neskoncil 😀
ja som mala taky "piatok 13." napriklad vcera... co som chytila, to sa pokazilo... proste den blbec moze byt hocikedy 😉

pett7
13. aug 2010

malý se taky narodil v pátek 13 🙂

malalusy
13. aug 2010

zuzka1.: jůůů 🙂

jijitka
13. aug 2010

Ahoj, já mívám "pátek 13." kdykoli a naopak v pravý pátek 13. se nic zvláštního neděje - dneska byla naprostá pohoda (ale den ještě neskončil 😀 ). Ale myslím, že rčení, že je to nešťastný den, neznamená zrovna připálený oběd nebo nějakou pokaženou práci atd. jako spíš nějaké opravdové neštěstí ☹
@ani3012 - na tom, že to vychází v měsících začínajících v neděli, není nic mystického, ale prostě to tak logicky musí vyjít 😉

ani3012
autor
13. aug 2010

@zuzanocka tak ja som včera nechala kľúče v zapaľovaní a mladý skúšal štartovať a narazil s ním do budovy,lebo som síce mala ručnú,ale aj rýchlosť hodenú 😝 . Mne piatok 13. začal tuším už pred týždňom,keď som stratila pri Bille 40 eur 😒
Ja budem mať tuším v kely celý mesiac 😀

ani3012
autor
13. aug 2010

@jijitka to som tam dala len pre zaujímavosť 😉

zuzanocka
13. aug 2010

@ani3012 no pekne 😝 hadam sa nic vazne nestalo... ?
snad si si uz to zle na tento mesiac vybrala 😉

@jijitka v podstate mam taky isty nazor 😉
zda sa mi, ze cim som starsia, tym menej verim na piatky 13-teho, cierne macky a stupanie na ciaru 😀 😀 😀

rozi.nka
13. aug 2010

dnes v pátek 13. máme s přítelem šestileté výročí, a dohromady jsme se dali shodou okolností taky v pátek 13. 😅

ani3012
autor
13. aug 2010

@zuzanocka veď to dúfam aj ja 😅
No nestalo sa nič vážneho,len peňaženka to pocíti 😝 Ale aspoň mám príučku.Radšej takto ako keby sa malo niečo stať.Pár sekúnd pred nárazom auto obchádzala jedna pani.....

jijitka
13. aug 2010

@ani3012 - mě zmátl ten divící smajlík 😅
Jinak - máš šikulu synka 😉 , ale hlavně že se mu nic nestalo.
U mě to ještě většinou funguje tak, že když ráno vstanu prdelí (musela jsem to napsat, tak se to prostě říká 😀 ), tak už jsem dopředu přesvědčená, že mě čeká den blbec a taky to tak vypadá. A naopak - tedy ne že bych stála u zrcadla a mumlala si "to bude krásný den, to bude krásný den ..." 😀

ani3012
autor
13. aug 2010

@jijitka no ani smajlíci niekedy nevyjadria to,čo človek chce povedať ...ale ako tak pozerám,mohla som aj iného vybrať 😉

moravanka
13. aug 2010

jsem se narodila 13. v patek

maca793
13. aug 2010

no dnes som prežila na ujmy na zdraví, vybavila som kopec vecí na úrade, porobila som si všetko čo som mala v domácnosti, aj deti boli dnes spokojné, takže tak. neverím na to. že piatok 13 prináša smolu. je to deň ako každý iný.
😉

miluska.h
13. aug 2010

len pre zaujimavost... 😉 povod tejto povery je v zlikvidovani najstarsieho Radu templarov francuzkym kralom Filipom IV. bolo to 13. oktobra (piatok) roku 1307

bubelko
14. aug 2010

mne vcera pre istotu padalo vsetko z ruky a nakoniec som este s dvoma detmi v aute dostala defekt a musela utekat do servisu 🙂 ale inak pohoda 😉

danielaviki
14. aug 2010

mne maly vypadol z kocara, ale moja chyba ☹ na stastie to skoncilo len s modrinou na cele

inkinka
14. aug 2010

@moravanka to je ozaj nieco mimoriadne 🙂 ale hovorila nejaka numerologicka, ze prave streda pred tymto dnom je rizikova

marianka79
14. aug 2010

nie nestalo je to normálny den ako aj ostatné len my ked myslíme na niečo zlé sa nám to aj stane sami sme si na vine mame mysliet pozitívne a nie negatívne 😉

slunycko
14. aug 2010

Můj manžel se narodil v pátek 13-tého, takže to byl šťastný den 🙂

katecameron
14. aug 2010

@slunycko aj moj manzel

aero
14. aug 2010

nič také si vôbec nepripúšťam 😎

kibuk
14. aug 2010

ja som mala celkom prijemny dnik bola som so synčekom v poradni krasne sme pribrali,podrastli 🙂 len akurat som riadne zmokla lebo pršalo 🙂 😉

crca
14. aug 2010

Tak já zjistila,že je pátek 13 až večer 😀 ale hned ráno jsme tahaly s tchýní Matýskovi klíště na uchu,pak holka rozbila vyjížděcí plochu na DVD(CD)(takže je po domácím kinu 😅 )a když se koupali,tak si rozrazila obočí o vanu ☹ ,ale jinak to byl takový normální den 😀 😀

aero
14. aug 2010

ešte ma napadlo, v nejakom magazíne som pozerala a hovorili tam , že horší než piatok 13 je
streda 13 ..... hm
neviem , čo je na tom pravda

terrs
19. máj 2011

Ja som stratila slúchatká 😅 a dozvedela som sa, že mi presunuli ústnu maturitu z geografie tak, že príprava mi začala 10:20, odpoveď 10:40 a skončila 11:00 a hneď o jedenástej mi začala angličtina 😠
Ale nemyslím si, že to bolo tým dňom 😀

ani3012
autor
19. máj 2011

@terrs ale možno to nebolo až tak zlé ako sa to v tej chvíli zdalo..čí ? 😉
ja som mala teraz úžasný piatok 13. som si až večer uvedomila,že čo je za dátum 😵

terrs
19. máj 2011

@ani3012 nebolo to zlé, to máš pravdu 🙂 a aj ja som si až večer spojila pojmy 13.5 a piatok 😀

ani3012
autor
19. máj 2011

@terrs a gratulujem k maturite 🙂 podľa smajlíka usudzujem,že to dopadlo dobre 😎