Ako spriateliť kocúra so psom?

20. máj 2023

Ak máte typy ako spriateliť kocúra so psom , sem s nimi. Za každú radu budem vďačná. Kocúr býva u nás 7rokov pes je najdúch, taký orech mix kokršpaniela s niečím.

dominidi
20. máj 2023

U nas pomohol cas..zvykli si na seba a respektovali sa 🙂 pes ho potom este sem tam ponahanal, ale to skor tak zo srandy😀

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veselo_neveselo
20. máj 2023

Iba cas, a aj tak mozno nebudu kamosi.

autor
20. máj 2023

@amelia1234 toto poznám aj ja, ale nás Bunďo (ovčiak)spal na jednom pelechu s kocúrom. Kocúr
nemohol žrať so psej misky okres toho mal všetko od psa dovovolené

liljana
20. máj 2023

Dat im obom funkcie v Podohospodarskej platobnej agenture, tak sa skamaratili SNS so Smerom. 🙂

danica2711
20. máj 2023

u nás to bolo naopak, pes bol "domáci", kocúr prišelec. Pes ho najprv okázalo ignoroval, potom si ho neokázalo nevšímal. Ale kocúr sa doňho zamiloval a stále mu bol v pätách. Líškal sa, tlačil sa k nemu do pelechu, až ho pes vzal na milosť a teraz naňho dohliada, "vychováva" ho, hrá sa s ním... keď naňho nemá náladu, proste ho odsunie a je vybavené. Chce to čas. U nás zohral asi úlohu aj obrovský rozdiel vo veľkosti, pes leonberger, kocúr normálna pouličná zmes, aj keď momentálne dosť vyžratý, ale na psa veľkosťou nemá, takže bolo od začiatku jasné, kto je šéf

mpg
20. máj 2023

My sme mali takého veľmi priateľského zl.retríviera a doniesla som malého kocúra, že hádam nebude problém, ale bol. Pes ho zo začiatku vôbec nechcel, ale kocúrik stále pobehoval a snažil sa s ním spriateliť, až sa nakoniec podarilo v zime, ležali spolu v chodbe. Ale pes ho aj tak nemal nejako rád, vždy išiel najprv zožrať z mačacej misy a keď som nezbadala, tak kocúrik bol hladný. Potom som dávala mačaciu misu vonku na taký múrik, kde pes nedostal, lebo inak by bol býval často hladný.