Ako spoznať kto som?

17. okt 2022

Ako spoznať kto vlastne som? Chcela by som začať randiť po rozchode lenze mam pocit že stale neviem kto vlastne som, a co viem ponúknuť… Ako sa nájsť a zistiť to?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
17. okt 2022

Ono sa to v priebehu zivota aj meni, nieco viac, nieco menej, ale ja to priebezne zistujem vlastne stale 🙂 Pripadne pride uplne nova situacia a zistim o sebe nieco nove..No ale ako na to - hlavne pozorovanim. Spomen si, ako si sa spravala vo vyznamnych situaciach alebo obdobiach, ako reagujes na ludi v roznych situaciach, co ta vie lahko ranit, vytocit, ale aj potesit. No a potom rozmyslaj, co to o tebe hovori (bez hodnotenia!). Mozes sa spytat aj blizkych ludi, ako ta vidia.

danica2711
17. okt 2022

trošku patetické...koľko máš rokov, že si doteraz nezistila, aká vlastne si?

arianna25
17. okt 2022

@danica2711 ona má teraz po rozchode.
Mala zrejme niekoho dlho, boli ako celok, a teraz je sama. Možno cíti také emocionálne prázdno.
Keď mala normálneho partnera.
Horšie je keby bola po toxickom vzťahu - cítila by sa ako vyžmykany nikto - dúfam ze sa jej to netýka.

ivangeline
17. okt 2022

Ze budes zit chvilu sama pre seba. ;)

autor
17. okt 2022

@arianna25 prave preto sa vlastne hľadám lebo mam take pocity ako ty píšeš - po toxickom vztahu bohužiaľ

veroonikadan
17. okt 2022

treba aby clovek bol iste obdobie sam, treba sa naucit travit cas sam so sebou, naucis sa ovladat myslienky, uzivat si klud aj vsetko a potom pride aj vztah, clovek ktory bude poznat tvoju hodnotu

maminkadeticiek
17. okt 2022

Ak mas moznost,vycestuj niekde za pracou,do cudziny,do exotiky na par mesiaciv,zistis kto si a nenormalne si vyvetras hlavu.