Ako spoznať hrané manželstvo?

vazeny123
13. okt 2017

Neviete mi nieto poradiť ako spoznat hrané mandželstvo ??? Kamarátka žije z jedním už dlho a nevyzerá že by bola štastná
tak neviem či sa jej niečim nevyhraža aby bola s nim .. :( či by ste mi nevedeli poradiť ako by som to vedela
spoznat .. stale ju kontroluje vivolava ako by sa bál ..

Podla mna je to hrane neviete najake znaky alebo niečo ???

mamaaaaaaaaaaa
13. okt 2017

Naco to chces vediet ?? V dnenej dobe si kamaratky hovoria vsetko tak sa jej skus spytat ze ci je vo vztahu stasna .. hrane manzelstvo neexistuje väčšinou ostavaju partneri spolu koli detom ..

vazeny123
autor
13. okt 2017

ja im nemôžem verit oni by mi chceli aj zle

vazeny123
autor
13. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa si predstav že viem že má vážnu známost a ani sa s tím nepochvalil 😉 takže špinavec keby bol taký dobri tak by si z cudzimi ženamy nepísal

vazeny123
autor
13. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa presne kvoli dietatu chce byt snim aj ked neni štastná a jedneho mladšieho ma rada ale nechce s nim byt mylím že len kvôli dietatu ale
nechapem podla mna si zasluži byt štastna

dominika6
13. okt 2017

@vazeny123 to nieje tvoja vec..ak je ona slepá, hluchá,blbá nech i to zlízne a poučí sa..

mamaaaaaaaaaaa
13. okt 2017

Kazda zena si zasluzi byt stastna a veď ze to je len na nej ...
A odkial vies ze ma nejaku zenu alebo ze si s cudzimi pise ?

vazeny123
autor
13. okt 2017

@dominika6 máš pravdu ale je to kamaratka ma boli sa na nu kukat .. kvoli dietatu toto robi ved čoho sa boji prečo toto robi kvôli dietatu???

mamaaaaaaaaaaa
13. okt 2017

Alebo si pises s nim ty ??? Dva prispevky pod rovnakym menom so zenskym oslovovanim ale s muzskym profilom k comu je to dobre ???

dominika6
13. okt 2017

@vazeny123 a čo..jedine sa môže prísť k tebe vyrevať..nič viac..nestar sa ..

vazeny123
autor
13. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa som si ho preverila 😉 ja som mu cudzia a piše si a ani sa nepochvalil ....

vazeny123
autor
13. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa toto je pôvodne profil brata

mamaaaaaaaaaaa
13. okt 2017

Pride mi to strasne detinskééé kolko mate rokov ?? Pravdepodobne 15 ..

vazeny123
autor
13. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa 26 detínske možno kedže bývame na dedine 😉

moonlight1210
13. okt 2017

@vazeny123

vyries si najprv jednu temu, potom zakladaj druhu. drz sa pravidla, ze vzdy vsetko pekne poporiadku, jedno po druhom.
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tom-sa-tazko-rozprava/ako-zistim-ci-muz-ktory-mi-pise-si-vymysla-a-je-klamar/

pretoze ak si nevies ani zalozit vlastne konto na stranke, tak bude velmi tazke pre teba rozlusknut ktorykolvek z týchto dvoch orieskov, co ta aktualne mataju. 🙂

deti95060810
13. okt 2017

prázdniny ešte nie sú, ale pravdaže je piatok večer....😉

bobulazelena
14. okt 2017

@vazeny123
Tvoja gramatika mi skoro oci vypalila.

evittam
14. okt 2017

@bobulazelena Keby len jej gramatika...😎😉

bobulazelena
14. okt 2017

@evittam tak celkovo tema je kvalitna 😂😂😂