Ako spoznám, že je sukničkár?

4. aug 2021

Podľa čoho spoznam, že je sukničkár ?

kkovacovak
4. aug 2021

U niektorých žiadno. Chlapi vedia byť niekedy, čo sa týka sexu, veľmi vynaliezaví

miskakyska
4. aug 2021

...že mu oči vybiehajú z jamiek za každou sukňou?🤭😂

brita7777
4. aug 2021

Napr. Ked ti ako prvu vetu posle pusu 😚, pri zoznameni, alebo ta vola napriklad nejakym sladkym slovom a to ste sa iba stretli, vravi ti aka si krasna, uzasna, nikdy taku nestretol, je to osud...pri prvych stretnutiach. Atd..
Hlavne to chce cas...napr. tiez, ked po odmiernuti sexu s nim po prvom druhom stretnuti sa nastve, alebo sa prestane s tebou bavit..
Alebo ked ma napr. vela len takych akoby kamaratok...na kamaratstve samozrejme nie je nic zle, ale ked ich ma viac ako ty 😃
Alebo ked idete von na drink spolu a prve dievca, co sa objavi, sa sprava, akoby ste sa nepoznali, proste ide si za svojim zaujmom hlava / nehlava. Potrebuje obdiv zien a je to ocividne atd.

leuchtturm
4. aug 2021

ze pretiahne kazdu vo svojom okoli.

autor
4. aug 2021

@kkovacovak
@miskakyska
@brita7777
@leuchtturm a dokáže to skrývať aj roky? Sme spolu uz 17 rokov a nemám v podstate žiadne indície ale ak by teda bol sukničkár, čo si mám všímať? Nedáva mi dôvod žiarliť , ale uz mame za sebou 2 veľké krízy

marca12
4. aug 2021

Zober mna na rande ja mam chuch na suknickarov

autor
4. aug 2021

@marca12 my sme manželia uz 17 rokov a mame 3 deti .

retatka
4. aug 2021

Nekuka po každej sukni,nevykruca krk keď spolu idete ?Nepise si potajme na Zoznamkach ,s kolegyňami ?Nieje často preč z domu ?Nestara sa prehnane o seba?Po toľkých rokoch už by si to mala vycítiť ľavou zadnou ..že sa mu páčia ženy, viac ako normálne .

autor
4. aug 2021

@retatka dvakrát ma podviedol s dvomi ženami , bol to len sex , žiadne city . Prisahal na deti , že viac ich nebolo a všetko mi povedal . Na deťoch lipne a preto verím , že mi v tomto neklame .

anig
4. aug 2021

Autorka:ja som bola so svojím 18 rokov,máme dve deti,keď som mala podozrenie,že má milenku,tak urobil zo mňa blbu, hystericku a paranoidnu ženskú...keď som mala dôkaz v rukách,tak mi ešte klamal do očí...až keď som mu ukázala,tak sa začal vykrúcať 🙉🙊🙈 a až keď ma vyhodil z domu kvôli inej,tak som sa dozvedela také veci z ktorých mi bolo na grcanie....on sa celé roky stretával s inými,po kavickach v našom meste...na sluzobkach v izbách....bonus:vyhodil ma kvôli rozvedenej susede,s ktorou to vraj ťahá veľmi dlho(samozrejme že bol vtedy aj so mnou)...ale u nich je to v rodine-svagor sa priznal s neverou až vtedy,keď sa milenke mal narodiť syn a ešte sa tým pýši doteraz,že má milenku i manželku 🤦(a tiež zo švagrinej robil šibnutu,paranoidnu ženskú a to veľa ľudí vravelo,že jej je vkuse neverný...)...
Takže sa môže kľudne stať,že zrazu budeš pozerať na muža po tvojom boku a budeš mať pocit,že si žila úplne s niekým iným....

loginexistuje
4. aug 2021

a povedal ti o milenkach preco ? len tak ci si to zistila?

kikus7
4. aug 2021

@anig To bol aký hajzlík. Prepáč za to pomenovanie. Dobre, že už s takým nie si. Drž sa. 🍀

kittykat22
4. aug 2021

a skutocne ta len 2x podviedol, alebo si na na to len 2x prisla? Ja co poznam v okoli tak partner podvadza neuveritelne dlho, nez sa mu na to pride. Tak potom sa prizna len k tomu, co fakt musi a ostatok zametie pod koberec.

autor
4. aug 2021

@anig s prvou to bolo ešte počas nášho chodenia , prišla som mu na to ale nestretávali sa spolu , boli spolu len raz . Druhýkrát teraz . Všetko mi povedal , nevykrucal sa a povedal , že ma nechce stratiť , ale ak mu to nedokážem odpustiť , tak mi nebude robiť problémy . Nechodí na sluzobky , venuje sa nám , vsetky peniaze mi dáva , viem vsetky prístupové hesla , nič neskrýva , nechodí po kavach . Pár dni pred tým ako sa to udialo som mu vykricala , že ho uz nechcem lebo si viac všímal svojho kamaráta , ktorý bol neustále u nás a svoj telefón , ale nikdy ho predomnou neskrýval .

kittykat22
4. aug 2021

prosim ta, a preco si vlastne zalozila tuto diskusiu? Preco prave suknickar? Ty chces vediet ci ta muz podvadza alebo ma o teba zaujem iny muz? Nejako nechapem preco suknickar. Ved ste spolu s muzom tak dlho. Taku otazku by som cakala na niekoho koho poznas tyzden ... a nie 17 rokov + dve deti.

autor
4. aug 2021

@kittykat22 lebo som rozmýšľala ci to môže tak dlho niekto skrývať , že by som si to nevšimla , ale asi to je hlúposť . Zvažujem ako to riešiť , chcem si zachovať chladnú hlavu , nechcem to riešiť za horúca . Myslím , že by som mu ešte vedela veriť , ale to sklamanie je veľmi bolestne . Viem , že sme mali problémy a nemala som mu rozprávať to , čo som rozprávala , ale riešiť to takto je chudacke .

kittykat22
4. aug 2021

to 1x by som brala s rezervou. Ked s niekym chodis tak to je take .. ako ano, ste spolu. Ale nemate deti ani zavazky. Co spravil teraz ... pravdepodobne klame v tom, ze sa videli 1x. To je asi nerealne nie? To niekam prisiel a spytal sa jej, ci sa spolu mozu vyspat? To je divne nie ... kto je ta zena? co ti vlastne povedal? to len tak prisiel a oznamil ti, ze mal s niekym inym sex?

loginexistuje
4. aug 2021

pozri ak tonbolo jednorazove atd tak by som odpustila a urob hrubu ciaru a venujte sa svojmu vztahu

autor
4. aug 2021

@kittykat22 samozrejme , že nie . Rozprávala som sa s ňou a povedala mi , že slo len o sex a ona bola ta , ktorá ho zviedla . Povedal jej , že to nie je dobrý nápad , ale nakoniec to urobil .

janinah
4. aug 2021

Raz mi jeden chlap povedal..že stačí ženu podviesť raz...a potom to už ide samé....

kittykat22
4. aug 2021

rozpravala si sa s nou? ... tak to je aky level 😅 Ako pravda je, ze je uplne jedno co hovori ona. Pretoze jej mohlo byt luto tvojho muza, alebo je do neho zamilovana tak ti povie cokolvek, co na com sa dohodnu. Na tvojom mieste by som to nechala asi tak a sama uvidis ako sa to vyvrbi v tebe samej. Povedat co mas a nemas robit je sekundovy popud. Ja by som ti napisala, ze mas odpustit - pretoze 17 rokov je dlha doba. Lenze to sa lahko pise z mojej strany klavesnice. Ty ho budes denne vidiet, rozpravat sa s nim, uvazovat kde je - ked bude meskat a z kazdeho vlasu na koseli budes v strese. Mozno by bolo idealne nechat veci sadnut a sama uvidis, ci dokazes vo vztahu pokracovat dalej. Velke gesta ako balenie kufrov by som nerobila - pretoze je to len jedna nevera, jedna noc. Alebo to tak aspon prezentuju. A aj keby to nebola len jedna noc, tak tvoj muz ma vazny zaujem veci urovnat. Co sa ceni. Mrzi ma, ze mas take trapenie ... dufam, ze ti coskoro bude lepsie, bez rozdielu na to, ako sa rozhodnes.

autor
4. aug 2021

@kittykat22 ďakujem

jana_vaj
5. aug 2021

@janinah Niečo na tom bude, potom príde na to, že to nie je až taký problém a vedia ísť rad radom. Mám kamaráta ktorý tiež takéto zvykol spomínať, ale teda nechcem hádzať všetkých do jedného vreca.

autor
5. aug 2021

@janinah
@jana_vaj chápem čo tým chcete povedať , a možno aj preto mal menšie zábrany , ale viem čo všetko tomu predchádzalo , viem ako sme sa od seba vzdialili , viem ako sme žili aj aký podiel kto na tom ma . Preto viem , že nech nám sľúbi hockto hocičo , môžu nastať situácie v ktorých sa zachováme úplne ináč než v bežnej situácii . Sľúbil síce vernosť , ale nepatrí mi a ani ja jemu , v prvom rade musí byt verný sám sebe . Dala som mu možnosť manželského života s tým , že každý si budeme riešiť svojich milencov ( aj keď ja by som sa neznižovala na nejaké úlety ) , nesúhlasil s tým , povedal , že zhnusil sa sám sebe a hanbi sa za to , ako sa zachoval a uz nikdy nechce prežívať takú bolest , úzkosť a odpor . Nekomunikácia a rokmi neriešené problémy nás oboch dostali na rázcestie a keby to nespravil nikdy by sme nič neriešili až by sme sa znenavideli a ja by som ho opustila . Napriek všetkému ho stále milujem a cítim , že aj on mna .
A preco som ho zaradila medzi sukničkárov ? Lebo keď je človek v úzkych , nevie reálne rozmýšľať a všetko vidí skreslene . Teraz uz len zistiť ci láska prevyšuje bolest .

marca12
6. aug 2021

Mozno vam prave nevera pomoze utuzit vztah. Poznam take pripady,kedy nevera pomohla. Vsetko je o tom,co sme ochotne akceptovat. Volakedy som odsudzovala neveru,ale dnes viem,ze zivot je komplikovany a nevera sa da prezit. Otazne je,ci si schopna mu odpustit a ist dalej. Ak by ma muz podviedol v case,ked sme sa odcudzili a mali sme krizu,mozno by som mu dokazala odpustit. Najlahsie je rozist sa. Odpustit a ist dalej je velmi tazke a dokaze to malokto

autor
6. aug 2021

@marca12 ja si toto všetko uvedomujem, nie som typ, ktorý sa len tak vzdá. Potenciál aj vola je, ale niekedy ma to cele pohltí a neviem ako z toho celého von. Pochopila som, že ak príde k jednej nevere, k druhej je bližšie vďaka tomu, že uz prekročil svoju hranicu, preto treba na vzťahu pracovať neustále, obzvlášť po nevere. Akonáhle prídu rokmi neriešené aj keď len hlúposti, ľahšie človek podľahne, aj keď o sebe hovorí, ze uz nikdy…My sme sa o vzťah starať prestali.

brigib
6. aug 2021

Jaj bože, tieto reči som koľkokrát počula. Asi mu aj pištol držal k hlave a kričal naňho aby ju po…..(sorry za vyjadrenie)
Naštastie nie manžel ale prvý priateľ mi toto robil.
Až keď mi už konečne došlo, že si samu seba nevážim a ani ma on nebude vážiť keďže som mu už odpustila neveru. Kto raz spravi tak spraví aj 2x,3x aj 10x. Na určitu dobu sa zmení, bude dobrým mužom.
Viem, že to je ťažke keďze ste rodina, ale on si nepoložil túto otázku, že môže stratiť rodinu?
Ja vy som nevedea odpustiť aj manželovi som to povedala jasne, ze ak sa raz dozviem, ziadne revicky nechcem, rovno idem za pravnikom.

marca12
6. aug 2021

Ja si nemyslim,se je suknickar. Suknickar strieda jednu za druhou a to by si si vsimla. Obaja ste si uvedomili,se ochladol vztah a mate este sancu ho zachranit. Bol to len sex. To je este dobre horsie ak by tam boli city. Mal by sa teraz velmi snazit o tvoju doveru.

autor
7. aug 2021

@brigib lenže tu vôbec nejde o rečičky, on ma nimi nekrmi, dovolím si povedať, že ak sa udeje niečo take po toľkých rokoch a najdes v sebe odvahu skutočnej komunikácie bez hádok a výčitiek, rekapitulujes a pochopíš čo ste cele roky robili, ako ste to robili. Vážim si samu seba, no nevazila som si jeho a postupne si ma prestal aj on. Ja sa teraz ale pýtam preco sme tak žili? Preco sme si nevedeli uz nájsť k sebe cestu? Naozaj sa muselo toto stat aby nás to znova spojilo? Netrpím len ja, ale trpí aj on. Ak by sme aj sli od seba, nechcem opakovať tie iste chyby. Nič sa nedeje len tak, všetko ma svoje vysvetlenie, akcia - reakcia. Preto otázka ci je sukničkár, pretože oni to robia pre svoje potreby a nie pre pochybenie.

autor
7. aug 2021

@brigib ešte dodám. On si položil otázku že môže stratiť rodinu, ale si na ňu vedel aj odpovedať : ci to spravim alebo nie, o rodinu som uz prišiel pretože moja žena chce odo mna odísť … Uz mu došla motivácia zachraňovať vzťah lebo v mojich slovách bolo všetko zle