Ako splniť želanie mágiou?

30. aug 2021

Chcem sa opýtať ci ma niekto skúsenosť alebo známeho( pripadne knihu) kto by vedel ako splniť želanie magiou. Ďakujem

swees
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
30. aug 2021

🙄 tu ma už nič neprekvapí

iffushka
30. aug 2021

No dá sa, len treba myslieť na to, že také veci nie sú zadarmo a teraz nemyslím len peniaze

moonlight1210
30. aug 2021

Internet je plny rad od carodejnic, ktore sa tomu venuju.
Ale problem takehoto postupu je, ze to "nema mieru". takze ked si napriklad pricarujes lasku niekoho, nie je to laska ako taka, ale skor posadnutost. Takze chce ta, ale nie je prilis ohladuplny. A nemusi to pretrvat dlho, lebo to nevzniklo na zaklade jeho chcenia.

A podobne je to s dalsimi vecami. Peniazmi, karierou, zdravim, atd.

Jednoducho tam platis cenu za to, ze si si nieco vynutila mimo plan. Dostanes to, no nie zadarmo.

katkami123
30. aug 2021

Je možné, ze sa ti splní želanie ale zaplatíš za to omnoho väčšiu cenu. Nič nefunguje len tak chcem, tak to dostanem a nič ma to nebude stať. Ja osobne od mágie a tychto veci bočím úplne a nechcem s tým nič mať. A veľmi dobre viem prečo, pretože vždy pri mágii človek viac stratí tým, ze sa tomu otvoril a s tým začal ako získa.

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciador
30. aug 2021

Skúsenosť nemám,ani známeho,ale dobrá modlitba a modlenie ti skôr či neskôr slní želanie 👍

elizabet173
30. aug 2021

@luciador fakt? Aj keď chcem mercedes? Alebo desať detí a všetky modrooké? Sama tomu predsa neveríš, ale chápem, že je pre teba príjemné sa k tomu utiekať

katka2602
30. aug 2021

Sila myšlienky, predstavuj si čo chceš (reálne veci, nie svadbu s B. Pittom) a hlavne v to ver. Všetko čo som si priala mám, dokonca aj dvere do kancelárie mám také aké som si predstavovala. Dôležité je tomu veriť. Ale ako píšem, musia to byť reálne veci.

marca12
30. aug 2021

@mauduska Neviem,co chce,ale ak by som trpela rakovinou,verim,ze aj k tomuto by som sa uchylila. Teraz mi je to smiesne,ale zufaly clovek,robi zufale veci. Inak by ma zaujimalo,ci to naozaj funguje a realne sa aj splnili taketo cary.

marca12
30. aug 2021

@katka2602 tak nic,ja stale snivam len Bradovi 🤭 uplne vazne

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka2602
30. aug 2021

@marca12 snívaj, snívať nie je zakázané 😉😁

3katka15
6. sep 2021

Napíšte mi IP 🙂

adulienka26
23. mar 2023

@3katka15 ahoj ty sa zaoberáš mágiou? ak ano napíš mi sem. dakujem