Ako sme sa našli

niki101988
9. júl 2014

Milé Dámy,
je tu veľa rôznych diskusií na rôznu tému, tak ma napadlo niečo na odľahčenie. Kde ste si našli svojich manželov, partnerov, milencov, lásky s ktorými už nie ste, ale stále Vám spomienka na nich vyčarí úsmev na perách?
Ja som môjho manžela stretla v metre, pred polnocou ma pozval na kávu 😲 , áno viem neslýchané neskutočné.
Slušné dievčatá v tom čase už sú v posteli alebo pozvanie odmietnu, ja som však šla. Pamatám si presne to ako sa na mňa díval, čo mal na sebe, ako dlho trvala cesta zo stanice do stanice, ako sa so mnou hádal kto zaplatí...
Rozlúčil sa so mnou pred domom pusou na líce a slovami: Ty budeš matka mých detí, moje manželka, žena, které dám vše na co si jen vzpomene
Vtedy mi to prišlo smiešne, ale deň nášho prvého stretnutia rátame ako deň kedy sme spolu začali chodiť. Dalo by sa písať viac, jaaaj tie spomienky
Ako to bolo u Vás?

stefka33
9. júl 2014

No ja sa tiež pousmejem trošku nad naším prvým rozhovorom - ak sa to vôbec dá tak nazvať. 🙂 Pracovala som v jednom nemenovanom podniku. Boli tam stovky zamestnancov. Potrebovala som kamsi odbehnúť od svojho stola a keď som sa vrátila tak tam stál opretý lakťami o stôl a robil moju prácu namiesto mňa. Prvé čo som mu urobila bolo, že som mu poriadne vynadala prečo sa mi v tom babre. Kričala som na neho tak, že sa nepriek hluku čo tam bol prišlo pozrieť zo 20 ľudí čo sa deje. 😀 Doteraz si pamätám ten jeho zarazený pohľad. Len sa otočil a bez slova odišiel. A o 5 mesiacov sme sa zobrali 🙂. Sme spolu 12 rokov. 🙂

jamabe
9. júl 2014

To ja som môjho učila angličtinu.. 🙂 Bola prvá hodina, všetci na miestach, len ten môj prišiel neskoro s velikánskym úsmevom sa milo ospravedlnil, že si pomýlil učebňu. No nevšimli by ste si ho? 😉

kris557
9. júl 2014

My sme sa spoznali na diskotéke, keďže ja som parketový lev. Poznala som odtiaľ jeho známeho s ktorým tam prišiel, vlastne v ten večer sa oni dvaja práve tiež zoznámili...Chalani sa pripojili ku nám k babám tancovali sme spolu všetci v kruhu, medzitým sme prehodili zopár základných viet. Nakoniec sa ma opýtal aké mám tel. číslo, tak v tom hluku som mu ho kričala do ucha s tým, že si ho aj tak nezapamätá...na druhý deň na obed mi prišla sms, či by sme sa mohli stretnúť, skoro mi oči vypadli....sme spolu 9 rokov, z toho 7 rokov manželia a nemôžem stále uveriť ako si mohol zapamätať moje číslo, keď mu musím za deň zopakovať 1 vec aj 1000x 😀

ivett1
9. júl 2014

tak my sme sa "našli" v práci ... 😀
ten môj síce pracoval v našej firme , ale úplne na inom mieste, na inom oddelení a k nám do budovy prišiel zastupovať kolegu ... a ako som sa tak premávala výťahom zhora-dolu ...tak sa zrazu zastavil na prvom poschodí, otvorili sa dvere a chvíľu sme na seba len tak prekvapene pozerali ... potom som mu vynadala, že prečo ma privolal, či už nemohol zísť to jedno poschodie dolu pešo ... len sa usmial, povedal, že on chcel ísť až hore a dvere sa nám zavreli pred nosom ...kým som zišla výťahom na prízemie, stál pred dverami a pozýval ma na obed do našej jedálne😀 ... a takto nejako to celé začalo... 😉

lyzzy
9. júl 2014

Krásna téma.Ja som sa so svojou polovičkou stretla keď ma spolubyvajuca vytiahla zo školy na blic.Išli sme opekat na Červený kríž.A ON bol jej spolužiak.Tak nás zoznámila.Prvý krát som si pomyslela že to je nejaký trtko ale keď som si ho lepšie všimla tak som zistila že je to pekný kus chlapa.Asi tri hodiny sme všetci len tak opekali.Potom sa nám však minula voda a neďaleko bola taká prírodná studnička.On sa ponúkol že ide zobrať vodu A že kto ide sa ním.Ja som išla.Tam sme sa samozrejme vykaslali na celú vodu a asi hodinu sme sa len rozprávali.Potom ďalšiu hodinu sme sa bozkávali.Keď ma večer odprevadzal na intrak tak mi povedal že ma miluje.Ja som ho vysmiala a odišla som.Keď som na druhý deň išla ráno do školy tak ma čakal pred intrakom.S tým najkrajším úsmevom na svete.A vtedy som pochopila žeosudová láska existuje.Sme spolu osem rokov a som vďačná za to že ho mám!

0604katka
9. júl 2014

tak my sme sa poznali uz dlhsie,kazdy mal svoj vztah...krachol moj,krachol jeho a nahodou sme sa stretli na diskoteke a pokecali...MM zacal tym ze sa nechce viazat,ani mat v najblizsej dobe priatelku...)))na druhy den sme zacali spolu chodit...bolo to 17.4...))) 6.1 sme sa nato vzali a 6.4 sa nam narodil nas syncek Misko...)))Sme spolu uz viac ako 8 rokov.Dodnes to nelutujem mam uzasneho manzela,skveleho priatela,a najlepsieho otecka pre moje deticky...

seemani
9. júl 2014

No mne sa budete smiať, ale budiš.. S drahým sa poznáme asi 15 rokov, hádam aj viac. Vyrastali sme spolu, na strednej boli najlepší kamaráti a ja som vtedy bola "zalúbená" do jedného chlapca, ktorý si ma vôbec nevšímal. Tak som drahého, vtedy ako najlepšieho kamaráta, poprosila, či by ma pred ním nepobozkal, aby som v ňom vzbudila žiarlivosť... 😀 ..ja vieeeeem.....
Samozrejme súhlasil, žiarlivosť sa nekonala a začali sme spolu chodiť. Nikdy nezabudnem na pohľady našich kamarátov a spolužiakov, ktorý nás poznali len ako kamarátov a zrazu ruka v ruke prídeme do školy 😲
No keďže kamarátstvo bolo pre nás vzácnejšie, po 3 dňoch sme sa nejak vzájomne dohodli, že to neskazíme,.. A tam sme sa rozišli, ešte chvílu kamarátili, no on prestúpil na inú školu a naše cesty sa rozišli.. Po troch rokoch sa stretol v meste s mojim kamarátom, s ktorým som chodila na diskotéky a nejak sa dohodli, že cez víkend pôjdeme spolu na párty všetci traja. Takto sme ako svätá trojica behali po všetkých možných akciách 4 mesiace a len si vymienila pohľady. Po 4 mesiacoch to buchlo a odvtedy sme spolu (10 rokov) a máme malého Samka. Svatba bude zhruba o 2 roky..
Presne v deň nášho 9ročného výročia som mu dala najkrajší dar na svete. Prepustili ma v ten deň z nemocnice a ja som mu na deviate výročie dala do náručia jeho syna 🙂 Tak som chalpa ešte plakať nevidela 😉

tenerifka
9. júl 2014

My sme sa zoznamili pre 17-imi rokmi, ked som bola na Kanarskych na dovolenke. Cely jeden tyzden ma pozyval na obed/veceru/vylet, dvoril sa mi ako kohut pred sliepkou 😀 (ja sa na tom prirovnani smejem), na dalsi tyzden som suhlasila s vyletom, potom s obedom aj s vecerou....no nejako som ho musela uhranut, lebo odvtedy to boli same telefonaty a faxy(PC sme vtedy ani jeden z nas este doma nemali), potom sme sa vidavali cca kazde 3-4 mesiace, az ked to nakoniec z neho "vypadlo" a prisiel ma na Slovensko poziadat o ruku. Sme spolu zobrati presne 15 rokov a minimalne dalsich 15 to neplanujeme menit.....a sranda je, ked nasim dceram teraz pri nasom vyroci hovoril: dievcata, dnes je to 15 rokov odvtedy co ma vasa mama oklamala 😀

astika
9. júl 2014

My sme sa našli na "Mlynoch" v klasickom diskotékovom klube UNIC, kde som zavítala na diskotéku. Zbadali sme sa hneď a sme spolu už 20 rokov, z toho 16 rokov manželia 🙂 s dvanásťročnými dvojičkami. Už len spomíname, akí sme boli mladí 🙂 🙂

ivuska00
9. júl 2014

My sme sa spoznali na VŠ na kurze "Metodiky sexuálnej výchovy" 😉 😀 😀 😀

bubinko1506
10. júl 2014

my sme sa stretli v praci .... bol moj sef 😀

niki101988
autor
10. júl 2014

@ivuska00 Tak ste mohli metodiky prevádzať do praxe 😀

ivuska00
10. júl 2014

@niki101988 😀 tak tak, tam to bolo o teórií, prax sme museli nechať na neskôr 😀 ...vždy sa na tom smejeme 😵

marse
10. júl 2014

S mojím sme sa stretli v autobuse. On si ku mne prisadol a zacat kecať. ja som mala 15 on 22, uz vtedy som si vravela ze je to stratene, ved ktorý chalan v jeho veku by chcel pubertiacku 😀 .. a div sa svete po par tyzdnoch sme sa dali dokopy a sme spolu doteraz a to uz sme oslavili 11rokov spolocneho zivota. A ked sa ho opýtam preco vobec zaval chodit s takou mladou tak sa usmeje a povie , že to tak muselo byť lebo na ten autobus nemal vobec ist ( ten svoj zmeskal) ...cize osud 😉

ichbinich
10. júl 2014

Hihi, mila tema.
S manzelom sme sa spoznali na univerzite. Vedela som, ze jeden chalan je dobry v matematike, tak som sa ho po nejakej prednaske spytala, ci by mi nepomohol s jednym prikladom. A vedla neho stal moj manzel. Ten chalan mi priklad vysvetlil, spolu sme sli potom von z budovy a kecali a prisli sme na to, ze planujeme robit tie iste skusky v najblizsej dobe, tak sme sa dohodli, ze sa budeme ucit spolu... No a potom spolocne ucenie a priatelstvo prerastlo do lasky...
Ked ma po 1,5 roku poziadal o ruku, pekne gycovo na plazi pri zapade slnka, tak som sa ho najprv spytala, ze ci naozaj 😅 Pre mna to bolo rychlo 😉 Ale povedala som ANO 😉 😀
Za 10 dni budeme mat 7 vyrocie svadby a mame 2 deti. A nikdy som nelutovala, ze som tak "rychlo" povedala ano 🙂

tenerifka
10. júl 2014

Velakrat je to jednoducho OSUD. Ja som napriklad planovala ist na dovolenku do uplne ineho mesta a na poslednu chvilu som to zmenila. A rozmyslam, ci by sme sa stretli, ak by som svoje plany nezmenila. Asi nie. A chcem aj napisat, ze hlasky typu "najprv sa treba poriane spoznat" atd...neplatia vzdy, u nas to bolo zo zaciatku vyslovene o fyzickej pritazlivosti a rozum prisiel az neskor......