Ako skrátiť menštruáciu?

wawinkaa
15. dec 2019

Chcem sa opýtať ako skrátiť alebo zastaviť MS?
Moja trvá 8-10 dní už ju mám 3 dni a potrebujem sa jej zbaviť.. Prosím napíšte mi nejaké rady..
Inak mám 13 a menštruáciu mám už 1 rok 😁

modrykoniicek
15. dec 2019

@wawinkaa Dám ti radu.
Choď si o tom niečo prečítať.Máš 13 preboha!! Už jeden rok 😂 Moja ja menštruujem od 11.Ako chceš zastaviť menštruáciu a prečo? Veď tvoje telo ešte ani nevie čo má poriadne robiť.Všetko sa časom upraví samo.

korunka1
15. dec 2019

Bez tabletiek to nepôjde. Prečo sa jej potrebuješ "zbaviť"?

veronikaszabova
15. dec 2019

@wawinkaa skus citrony. Sestre pomahaju, ked chce skratit menzes. Osobnu skusenost nemam.

amelia000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
missviolet
15. dec 2019

Pit citronovu stavu zmiesanu s vodou. Beresove kvapky.

modrykoniicek
15. dec 2019

@veronikaszabova Mne to nezabralo v 15 pred dovolenkou :/

tanyan
15. dec 2019

čo znamená "potrebujem sa jej zbaviť?" aktuálnu menštruáciu neprerušíš ani nezastavíš. rana sa musí zahojiť.
ak mávaš 8-10 dní, tak z vlastnej skúsenosti odporúčam užívať vitamín C (2 dni pred a počas vo vyššej dávke) alebo ascorutin na podporu zrážania krvi (používa sa aj pri nadmernom krvácaní z nosa napríklad).

amelia000
15. dec 2019

@veronikaszabova co sa budem rozpisovat..pozri byvale diskusie...v jednom prispevku ma 14 v dalsom ze 1x dostala v maji a potom 2 mesiace nic...co veta to blud..tu zbytocne nieco radit

modrykoniicek
15. dec 2019

@amelia000 Už zas diskusia odveci? 😂 Príjemná nedeľa.

amelia000
15. dec 2019

@modrykoniicek no to asi zato ze je nedela. :D

veronikaszabova
15. dec 2019

@amelia000
@modrykoniicek
Ja by som tie fake nicky normalne rusila. A zablokovala IP

panipanka
15. dec 2019

viem, ze citronovou stavou sa da cyklus oddialit ked sa pije dost skoro ale o tom, ze by mala cyklus skratit som nepocula

modrykoniicek
15. dec 2019

@veronikaszabova Mňa by zaujímalo koho fascinuje zakladať také hovadiny.Veď existujú aj zábavnejšie aktivity.
Mňa osobne by nebavilo zakladať diskusie ktoré sa nezakladajú na pravde.

korunka1
15. dec 2019

@modrykoniicek nuž bude to asi tým, že niekto musí chodit aj do práce, potom sa obracat doma a nema čas na sprostosti

modrykoniicek
15. dec 2019

@korunka1 Asi tak :D

smejko25
15. dec 2019

@korunka1 chce si zasexovat 😂😂

korunka1
15. dec 2019

@smejko25 šak nech ide na cervenú 😂🤣

korunka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrykoniicek
15. dec 2019

@smejko25 Aby zajtra založila diskusiu.Mám 13 rokov a mali sme pohlavný styk.Myslíte, že môžem byť tehotná? Mama ma zabije 😂🤦

baska_nice
16. dec 2019

@wawinkaa mas 13 rokov a fakt netusim kvoli comu sa jej chces zbavit? v tvojom veku nie je dobre ju skracovat nejakymi tabletkami, lebo by sa ti cely cyklus mohol uplne rozhadzat a to by bolo este horsie.

fridi96
16. dec 2019

Daj sa nabúchať a potom 9mesiacov nebudeš mat keď máš šťastie tak ani potom keď kojis 😂😂😂 inak to nezastavis

hivanik
16. dec 2019

....8-10 dni je vela...pretoze mozes byt anemicka....dcere davam zvysene davky vit.C...lekar odporucil Ascorutin ale vravel, ze aj C-ecko mozem skusit