Ako si zvoliť farbu vlasov?

annamarin
3. apr 2021

Príde mi, že dakedy až veľmi riešim vlasy ale nemôžem si pomôcť. 😄 Pozerala som si aj rozne videá, ako podľa farby pokožky a podobobne odporúčajú farby, ale v realite mi to príde iné. Trebárs poznám čiernovlásky tmavšej aj bledej pleti a pasuje im to. Ako ste vy prišli na to aká farba vám najviac svedčí? Prípadne ste sa opytali nejakej skúsenej kaderníčky?

Inak určite asi dakto poradí nechať prirodzené, ale mne moja prirodzená vôbec nesedí a ani sa mi nepáči.

mirabelia
3. apr 2021

https://www.lorealparis.sk/virtualne-zrkadlo-pr... - vyskúšaj virtuálne zrkadlo, virtuálne si budeš skúšať rôzne odtiene farieb a uvidíš čo ti svedčí najviac 🙂 choď úplne na koniec tej stránky čo som poslala a daj nahrať fotku 🙂 mne to pomohlo zistiť aký odtieň mi pristane 🙂

ivangeline
3. apr 2021

Nesedi a nepaci sa ti tvoja prirodzenost....

dollyzv
4. apr 2021

@mirabelia škoda že mám čierne vlasy,veľmi nevidno zmeny farieb 😭🤣🤣

andreatytler
4. apr 2021

@annamarin Prisla som na to pokusom a omylom. 🙂

gubiko
4. apr 2021

@dollyzv ja som zase zistila vďaka tomu, že potrebujem zosvetliť 😀 a že červená mi vôbec nejde. mne to celkom pomohlo, zúžilo výber. no stááále je tak veľa odtieňov..

@annamarin ďakujem za založenie tejto témy, ja toto teraz tiež riešim. najmä, keď si mám vybrať farbu online 😀

malinoismum
4. apr 2021

@dollyzv skús subrina eliminator, mne to vytiahlo farbu. (Mala som čierne🙂)

chocolatte1
4. apr 2021

@annamarin skúšaním a experimentovaním som sa v 35- ke vrátila k svojej farbe vlasov a už 6 rokov nefarbim vôbec. A každý sa ma pýta aký odtieň používam 😂😂😂
Niekedy je fakt naj práve to, čo nám “namiešala” príroda

ivca88
4. apr 2021

Ja som roky túžila skúsiť červenú. Každy má odrádzal, že to nebude dobre...
Kadernik mi doslova povedal že on mi ju nenafarbi ( poznáme sa snáď 15 rokov už, tak to povedal priamo) lebo budem vyzerať staršie a že mi to nepojde... 😅
Ja mám však vlastnú zadubenu hlavu, takže kým som to neskúsila, tak som nebola spokojná.
Čuduj sa svete, červená je fantasticka. Teraz mi každý vraví, že mi najviac ide..

Ak niečo chces skúsiť, čo ťa roky máta, tak skús... Ale ak len vymýšľaš, tak radšej ruky preč 😁

annamarin
autor
4. apr 2021

Mne tak hovoria všetci, že si mám nechať také aké mám posledných pár rokov. (Aj to je farbené) Ale ja by som chcela skúsiť hnedú. Ani sa tak nebojím, že by mi to nepasovalo. Skôr, že by ma to po 2 dňoch omrzelo a chcela by som späť. A to by tak lahko nešlo, keďže ja mám svetlejšie vlasy. 😄 A mata ma to asi 5 mesiacov už či sa dať na hnedo.

annamarin
autor
4. apr 2021

Inak ja si nemyslím, že každému ide prirodzená farba. Aj na niektorých celebritach možno vidieť, že prefarbene vyzeraju oveľa lepšie. Ja som bohužiaľ ten prípad. Keby nevyzeram fakt zle v mojich prírodných, tak si asi ani nefarbim. 😄

simply_aura
7. apr 2021

@annamarin ja mám rada hnedú 🙂 je to moja prirodzená