Ako si vysvetliť sen o nožičke na brušku?

nikk3y
12. jan 2021

Baby pred týždňom som zistila že som tehotná konečne sa nám na teste ukázali II čiarky po 4 rokoch ..

Už pred tým než som si spravila test tak som mavala sny že som mala babo v rukách a ten pocit že je moje (A mám skúsenosť že vždy keď mám nejaký sen tak sa aj potvrdi)

Len teraz som sa zobudila s tým že som sa videla v zrkadle s väčším bruskom a na brusku som videla nozicku:/ a neviem ako si to vysvetliť

katulastraka
12. jan 2021

@nikk3y v snoch sa vzdy odzrkadluju nase tuzby alebo strachy, takze kasli na sny, aj tak ti nic nechcu povedat, len sa sama vystresujes kvoli nim 🙂

andreatytler
12. jan 2021

@nikk3y A aky si mala pocit z toho sna?

cacianka
13. jan 2021

Neber sny ako smerodajné. Mne sa dlho snivalo o krásnom lese plnom machu a bielych hub.....

nikk3y
autor
13. jan 2021

Ďakujem snáď to nebude nič negatívne 🙂
Taký divný ale nebol to strach 🙂

asfodelka
13. jan 2021

@nikk3y mne sa v tehotenstve snivalo ze sedim medzi ludmi na stolicke a pribehlo ku mne dievcatko s tmavymi kuceravymi vlasmi a pritulilo sa ku mne. Tak som sa tesila juj dievcatko.. realita druhy chlapec a ma blond kucerave vlasy ako anjelik😉

maria955
13. jan 2021

@nikk3y ahoj uplnou nahodou som natrafila na tvoj prispevok a skoro som odpadla...ja som po 4 rokoch ostala tiez konecne tehotna a mesiac cca dva sa mi tiez snivalo o dietatku na rukach a bolo moje😇😇a kraaasne....(tehotenstvo sme vobec neplanovali mam len 1rok partnera) ale moje mizerne pocity boli ze som sa citila ako hrozna matka nevedela som si v tych snoch spomenut ci som nakrmila a prebalila😭 Dnes som v 12 tt 😇😉a slubujem.budem si davat pripomienky a budiky v telefone hahaha😂😂😂

nikk3y
autor
16. jan 2021

@asfodelka juuuj ❤❤❤🙏

nikk3y
autor
16. jan 2021

@maria955 hrozna doba čo? 🤦‍♀️
Haah s tým si ma teraz rozosmiala, dobre verím ti 👶❤

nikk3y
autor
16. jan 2021

Ale našťastie momentálne už nemám žiadne také sny 😁 asi namahava praca 🤷‍♀️