Ako si nájsť kamarátov?

atydbrave
26. júl 2023

mam problem, ktory ale najviac pocitujem teraz cez leto. mam 17 rokov a takmer ziadnych kamaratov. teda mam 2 kamaratky, ale obe maju aj inych kamaratov tak niesme spolu tak casto. toto cele je pre mna nezvyk, kedze vzdy som mala svoju skupinku predtym. ale minuly rok som mala problemy ako depresia a ppp, musela som chodit pravidelne na terapiu. medzi tym som nemala enegiu sa s nimi stretavat a neskor som si s nimi prestala rozumiet, lebo zacali pit a fajcit, co nie je pre mna. a teraz, kedze sa mi v malom meste nepodarilo si najst brigadu, som vacsinu casu sama. a miestami mi je z toho velmi smutno. takze, neviete prosim ako a kde si viem najst kamaratov? napadlo mi zahlasit sa na kruzky, ale v nasom meste nie je vyber. a na kruzku, na ktory chodim su len starsie zeny. myslim, ze som sa potrebovala hlavne vypisat, ale budem rada za typy.

colsami
26. júl 2023

Je nejaky problem aby si si nasla brigadu a kruzky v inom, vacsom a blizkom meste? Autobusy a vlaky chodia a ked mas cas, nie je problem trosku dochadzat. Dnes nie si limitovana prezit zivot v 1 dedine, kde sa narodis. Tak skus rozsirit obzory a najdu sa aj novi ludia a kamarati 🙃

hladamematku
26. júl 2023

vitaj v zivote ludi, ktori sa neuspokoja s hocicim a nejdu s davom. Tym, ze si ziskala dusevne ochorenie si musela zacat viac pozerat do seba, na svoj zivot a mat sa viac rada aby si sa vyliecila, potom s a bohuzial stane, ze clovek pride o vacsinu "priatelov". To ako si "dopadla" je matematicky a logicky vysledok. Znamena to, ze si vyberas s kym a ako budes travit cas. Mam omnoho viac rokov ako ty, tak ti nedam konkretne typy ale je mi velmi sympaticke, s akymi ludmi sa neches stykat. Skor som ti chcela poradit aby si si zvykla, ze ked budes oddelovat zrno od plievu, resp neuspokojis sa s "hocicim" lebo sa to ma, alebo okolie to caka, tak budes mat okolo seba menej ludi. Ale ver mi, ze ti co ostanu, budu kvalitni a niekam ta posunu.

barbiii11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blondinera
26. júl 2023

@atydbrave ahoj niekedy je lepšie byť sama ako v zlej spoločnosti ,ak máš zvieratko venuje sa jemu,lásku Ti oplatí ,ak máš psíka choďte spolu na prechádzky ,môžeš niekoho stretnúť a nadviazať kontakt ,možno sa zoznámis s nejakou Tebe rovnou kamarátkou /- tom...hlavne sa nezatváraj do seba ,všetko príde tak ako má