Ako si nájsť kamarátky v dospelosti?

missellis
14. apr 2023

Ahojte,

mám takmer 30 rokov a cítim sa neskutočne osamelá. Kolegyne v robote sú takmer všetky staršie odomňa a moji kamaráti sa buď odsťahovali do zahraničia alebo už majú iné životy (dieťa, priateľ, nemajú čas…). Cítim sa strasne sama, nemám sa s kým stretnúť a stráviť čas. Mám rada psov, prírodu, dobré reštaurácie a podobne. Ako si nájsť kamarátov v dospelosti? :/

ivik4
14. apr 2023

Tu na koni si neskusala ? Ja som si tu nasla jednu z naj kamosiek . Mohla si aj v skupine Vasho mesta skusit

jsbb
14. apr 2023

@missellis Tak to by som aj ja rada vedela. Ja mam psa a chodím na prechádzky s nim. On nikdy neodmietne.

andrejkap123
14. apr 2023

@missellis ak by si si zaobstarala psa spoznas super ludi. Ja som spoznala tak velmi vela ludi.

maminkadeticiek
14. apr 2023

Aj ja mam s tym problem.Viem sa pobavit ale ze s kazdym,zasmiat,pokecat.Ale kamosku ktorej mozem kedykolvek zavolat ideme do kina,na kavu,na vylet,nemam.Neviem cim je to.Niekedy ma to mrzi,ale mam svoju rodinu,tak uz ani neriesim.

julka828
14. apr 2023

@missellis ja tiez nemam absolutne ziadnu kamaratku nikam nechodim som len doma

gaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
missellis
autor
14. apr 2023

@ivik4 praveze neskúšala, ale nebránim sa tomu. Som stále len doma s maminou a so psikom, alebo v robote. Už mi to ide dosť na psychiku :/

ivik4
14. apr 2023

😐😔

missellis
autor
14. apr 2023

Baby ak ste niektorá z Bratislavy alebo blízkeho okolia, kľudne mi napíšte. Budem rada ak niekoho spoznam. Mám rada dobre jedlo, kavu, koláčik, psov, prechádzky v prírode, srandu, nakupovanie, kozmetiku a skincare… Nie som moc diskotekovy a barový typ. Mam 27 rokov a žijem v Ba, som zdravotná sestra.

ivik4
14. apr 2023

Ja som ti pisala pred chvilou

domkakvet
14. apr 2023

@missellis skus tu napisat odkial si a ze hladas kamosku.

heidy222
14. apr 2023

@missellis nájsť si priateľstvo v dospelosti je ťažsie ale stačí len trocha trpezlivosti, nájdeš tých správnych ľudí 😊 ja žijem v zahraničí a tiež som bola v situácii ako ty a teraz už mám super kamošky. Pár je z práce o 10 rokov starších a aj susedky

miadi
14. apr 2023

@heidy222 to mas super 😄Ja by som sa mala prestahovat Moja suseda je v sekte nieco ako Amish mà zlate zuby je trosku ako z horroru a jej stary na mna vecne cumi ked som na verande je tam v predu ked som za domom tak velice je tam . A este su hordari 🤣ich syn pestuje marihuanu hnet kusok od nasich hojdaciek

lanka999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelik107
15. apr 2023

@missellis napíš mi správu, pokecame a keď si budeme rozumieť, môžeme si písať častejšie

natural_ear
2. apr 2024

@missellis Napriklad aj cez Aplikaciu Friendify, ktorej cielom je aby ta matchla so zenami s podobnym zmyslom pre humor a zivotnym stylom. Najdes ju tu: https://www.friendify.io/welcome