Ako si maľujete obočie?

colormoda
7. jan 2017

Baby poraďte nejaký dobrý tieň alebo čím si kreslite obocko? Používam ceruzku na obočie, ale rada by som vyskúšala aj iné, štetec a tieň, špirálu na obočie.... Farby na obočie nie ďakujem 🙂 Poraďte ďakujem 🙂

lasina
7. jan 2017

Chodim ku kozmeticke a ona mi to upravi a nafarbi.Ja som velmi spokojna.Pokial som doma farbim si ho tienom na obocie

lentilka1234567890
7. jan 2017

Ja používam farbu na obočie od Catrice.

skalar
7. jan 2017

Ja mam od catrice "eye brow set" su to dva tiene svetlejsi a tmavsi.. predtym som mala ceruzky ale tien je ovela lepsi

celasapremenim
7. jan 2017

ceruzka vyzera velmi umelo, radsej si kup tien na obocie, su super

blabla22
7. jan 2017

Ja mám rada anastasia dipbrow pomade - pre mňa absolútne najlepší produkt na obočie aký som zatiaľ vyskusala. vydrzi celý deň, a tiež balenie vydrží dlho- ja mám moje pol roka a pri každodennom používaní som ani nie v polovici, takže aj napriek vyššej cene stojí za to
Odporúčam prečítať pár recenzií, mne dost pomáhajú pri výbere kozmetiky

gabona1
7. jan 2017

Ahoj, ja som si kúpila takú špirálu na obočie v Pupe, ale nie je to žiaden zázrak, niekedy mi to urobí také zrazené časti ako pri špirále na oku, potom to natieram nanovo, katastrofa. Asi je lepší tieň.

celasapremenim
7. jan 2017

tien vyzera ovela prirodzenejsie ako cokolvek, ja neviem, ked vidim tie umelohmotne xichty s este napomadovanym a natretym ceruzkami obocim, vy sa nevidite??? ved to je hrozne...ak potrebuje niekto fixnut obocie, tak sa to robi tak, ze sa upravi, co je bokom vytrha, najlepsie kozmetickou, prifarbi prirodzenym odtienom tienom a ked niekto potrebuje fixnut teda obocko, tak najlepsie je to trosku pritiahnut normalnou hrozienkovou mastickou na pery, ale iba velmi malo
ziaden extrem grif v tom nie je a zena vyzera prirodzene

lucinka511
7. jan 2017

@celasapremenim no tak kto ma tenke obocie a chce mat hrube.musi si ho napomadovat☺☺☺

lucinka511
7. jan 2017

@celasapremenim ale pre mna horsie je umeleobocie. umele mihalnice a nedajboze umele pery a prsia😢😢

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moonlight1210
7. jan 2017

@colormoda ja pouzivam trochu zatupenu ceruzku na obocie a nanasam malymi tahmi (s trochou cviku to ide rychlo).
nenechava ziadne vyrazne ostre ciary a okraje, skor to ostava presne ako po tieni na obocie. len to mam takto viac pod kontrolou, ked to nanasam (alebo je to len sila zvyku).
tvar obocia som si po istom case hokusov-pokusov so sklbanim nasla aj sama, aky mi pristane, kozmeticka mi ho len schvalila, ze ona by dala presne taky isty.
ale ak nemas predstavu, tak smer kozmeticka. potom to len kazde 2-3 dni udrzujes vysklbanim tych par prebytocnych chlpkov, co prave dorastaju.

a kedze som tvor lenivy, co si stale potrebuje zjednodusovat zivot, chodim raz do mesiaca si dat obocie nafarbit na odtien len trosku tmavsi nez mam (takze potom stale vyzera ako zrovna natienovane), a potom to uz len rano narychlo dotvarujem mojou tupou ceruzkou, kde treba a je to.
do mesiaca sa ta farba akurát vymyje a mozem ist zas 🙂.
a obcas si dam nafarbit aj mihalnice. nejak zvlast ich to nezvyrazni tak silno ako maskara, ale na istu dobu su predsa len vyraznejsie. a staci mi potom maskaru nanasat len na poslednu tretinu mihalnic, aby sa zvyraznili (co je potom pohodlnejsie aj odlicovat).

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
shia
7. jan 2017

ja mam svoje dost vyrazne obocie, aj tmave - cierne, takze jediné, co mi staci, je upravovat jeho tvar vytrhávaním...niekedy zavidim babam, co si ho nemusia stale trhat, ale zase stale asi lepsei mat svoje nez si ho umelo kreslit 🙂

veonka
7. jan 2017

no baby tak ja by som práve potrebovala poradiť s obočkom, tiež ohľadom toho ako ho dotvarovať, hlavne by som potrebovala nejak poriešiť začiatok pri koreni nosa, mám to tam dosť "preriedené". Chcela by som niečo čo by vyzeralo prirodzene, a skôr asi niečo trvalejšie, než aby som si to musela sama robiť každý deň, lebo ja moc na šminkovanie nie som. Aj je mi to ľúto, lebo rada by som sa upravila a líčila, ale ja to proste akosi neviem. Moja mama sa nelíčila a ja som to asi nemala kde pochytiť. Fakt ma to aj štve, lebo ako každá žena, by som sa rada páčila svojmu mužovi. Ako sa mám naučiť sa maľovať. A čo s tým obočím? A tiež výber kozmetiky, napr. hlavne makeup, ja mám dosť asi suchú kožu a keď som si ho nanášala (pokusy kedysi) tak som mala pocit akoby mi zvýrazňoval také suché šupiny alebo čo ja viem, proste nemala som hladkú tvár, ten makeup bol zblízka vidieť, a hlavne aj póry pri nose a tak mi tiež zvýrazňoval. Kde bola chyba? 💃

skalar
7. jan 2017

@veonka najlepsie poradi asi kozmeticka/vizazistka..ale ja pozeram aj makeup tutorialy na webe..a potom podla toho aspon trosku 😊

moonlight1210
7. jan 2017

@veonka ked si pozries youtuberky od makeupu, kazda za zaklad celeho uspechu oznacuje podklad (primer).

A to znaci skusat, skusat, skusat, kym nenajdes znacku, co ti sadne (u teba z rady tych na suchu plet). A potom makeup (alebo bb krem) uz ide lahko.

colormoda
autor
7. jan 2017

Ďakujem za všetky rady mam pekne obočie a každý sa ma pýta ci mam permanentny make up čiarkovu metódu. Chcela som poradiť dobry tieň na obocko 🙂 pokukam co odporúčate vďaka kocky.

maya261
7. jan 2017

@colormoda
Ahoj. Ja odporucam toto:
http://www.krasotika.sk/uprava-obocia/farba-na-...

Sama to mam a je to perfektne. Ceruzky a tiene sa mozu schovat.

colormoda
autor
8. jan 2017

@maya261 ďakujem a aký máš odtieň? Nemáš náhodou aj lesky ruze z tejto stránky Milani? 🙂

maya261
9. jan 2017

@colormoda
Mam Brunette. Je tmavsi ale ja si nedavam vela a tym padom je to prirodzene. A ked chcem vyraznejsie, tak si dam viac. Perfektna aplikacia, staci malo teda dlho vydrzi. Isla som podla hodnoteni a nelutujem. A pre mna najdolezitejsie - NEROZMAZE SA A NEOTLACI, paradne drzi aj ked sa spotis.

colormoda
autor
9. jan 2017

@maya261 ďakujem objednám si ho 🙂 ale ja radšej trosku bledsi len teraz ho nemajú musim počkať chvílu 🙂

anitka63
9. jan 2017

@maya261 môžem sa spýtať že či aj keď nosím okuliare tak sa mi táto farba neotlačí? Lebo doteraz som používala len ceruzku a tým že mám také tie väčšie okuliare tak sa mi vždy to obočie otlačí a aj zmaže. Potom to už nevyzerá dobre keď si dám okuliare dole, ďakujem za odpoveď

maya261
9. jan 2017

@anitka63
Ahoj. Mne sa presne toto stavalo ked som nosila slnecne. Hlavne v lete, horucavy, spotene obocie a uz farba na okuliaroch.
No s tymto gelom nie. Jasne, ze ked si ho silno posuchas tak zide - nie je to permanentny make-up
Ale oproti ceruzke jak nebe a dudy 😉

maya261
9. jan 2017

@colormoda
Verim, ze budes spokojna 😊
Ak nahodou nie, mozes mi vynadat v sprave 😀

colormoda
autor
9. jan 2017

@maya261 ale kde ved nestojí 50€ aby som váhala ci skúsiť, a ma super hodnotenia 🙂

celasapremenim
9. jan 2017

@colormoda som sa pozrela co mam doma, tak ja mam od loreal dvojset na obocko, tien a druhy je masnejsi akobytien, to nepouzivam....ale je to velmi prirodzeny odtien pre tmavovlase baby.... je to velmi kvalitne
v zivote sa mi to nerozmazalo, neodtlacilo a pouzivam to aj do mora a tak a nikdy nic jednoducho drzi a v pohode a prirodzene
ale aj hento hore moze byt kvalitne

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
colormoda
autor
9. jan 2017

@celasapremenim ďakujem skúsim najskôr jedno a ked nebude sedieť tak druhé ďakujem 🙂

phibrows
29. apr 2017

@colormoda odporúčam ti microblading, vyrieši tvoje problémy s každodenným skresľovaním a starostami 🙂

phibrows
29. apr 2017