Ako schudnúť aj bez cvičenia?

novezamky32
3. mar 2020

Ahojte,zaujíma ako schudnúť bez cvičenia keďže môj momentálny zdravotný stav mi to nedovoľuje co prestať jesť za účelom schudnúť je to niekto kto schudol len vďaka vynechaniu niektorých potravín zo svojho jedálnička?
Ďakujem

kahanikova
3. mar 2020

Jesť vyvážene, na začiatok si stiahni kalorické tabuľky veľmi ti to pomôže 🙂 .. diéty a vynechávanie potravín okrem ničenia tela a jeho správnej funkcie, nie sú ani dlhodobé 🙂 jediné čo úplne vôbec nepotrebuješ sú sladoskti a slané maškrty (chipsy) to môžeš kľudne vynechať

novezamky32
autor
3. mar 2020

@kahanikova to mi je jasné🙂 že sladké a slané nie
Kalorické tabuľky keď ja sa v tom vôbec nevyznám koľko zjesť denne a ako to rozdeliť? A to stále vážiť?

kahanikova
3. mar 2020

@novezamky32 pozri tú appku tam máš napísaný denný príjem a ty si to rozdelíš ako chceš 🙂 .. a áno väčšinu treba vážiť potom sa do toho dostaneš a budeš odhadom vedieť približne gramy 🙂

vamajka
3. mar 2020

@novezamky32 ja si varim zo stranky Fit recepty a schudla som bez cvicenia 15 kg

tojuska
3. mar 2020

@novezamky32 ahoj, ja od konca septembra 2019 jem podla Mačingovej, zatial som sla dole 23kg 🙂 nehladujem, vela jem, som spokojna. Samozrejme nemoze to byt len chvilkove, proste zmena zivotneho stylu 🙂 drzim ti palce 🙂

ivkazba
3. mar 2020

Ja som schudla bez cvičenia a bez sledovania kalórií 25 kíl, až potom som začala aktívne cvičiť a schudla som ďalšie. Takže dá sa a bez cvičenia. Cvičenie je cca iba 20% chudnutia. Takže dá sa to.

limia7
3. mar 2020

Kalorické tabuľky sú fantastická vec. Stačí ak si stiahneš apku a nastavíš si základné údaje. Ono samo ti už prepočíta koľko čoho môžeš (teda mala by si) zjesť. Ja som celý život cvičila a myslela som si, že potom môžem zjesť všetko a tak schudnem...no nie je to tak. Mordovala som sa vo fitku naozaj pravidelne a dlho, no a váha stále rovnaká, ale zase jedla som bez obmedzenia a nepriberala som, ale ani nechudla a cvičenie ma baví. Dlho som sa bránila váženiu jedla, no keď som počas takmer 4 mesiacov tehotenstva pribrala 5kg a nešlo to dole cvičením, tak som sa odhodlala na kalorickú tabuľku a úplne ma to chytilo. Teraz viem čo jem a baví ma to sledovať. Dokonca som dala už dole aj 5 a pol kg 🙂 Je už len na tebe či to skúsiš, alebo nie. Držať ťažké diéty nie je dobré ani pre telo, ani pre myseľ. Ak nechceš cvičiť tak nemusíš, lebo to by malo byť skôr pre radosť a nie utrpenie a premáhanie sa, lebo úspech v chudnutí je aj tak založený prevažne na strave a ako píše @ivkazba, cvičenie je iba 20% chudnutia. Ja cvičím, lebo ma to baví, dobíja mi to baterky a tvaruje postavu 🙂

ivkazba
3. mar 2020

@limia7 akú appku prosím ťa používaš? pre chlapa by sa mi to hodilo

limia7
3. mar 2020

@ivkazba kaloricke tabulky si napíš do hľadáčika

marci77
3. mar 2020

alebo si dajte do vyhladavaca macingova 28dnovy detox, jej recepty su chutne a schudnete za ten mesiac aj 5-10kg bez cvicenia, zavisi aj z akej vahy idete

simsalabim
3. mar 2020

@novezamky32 moja suseda schudla za rok 15kg bez cvicenia. Jedlo si naklada na dezertny tanierik. A vraj je vsetko, nijaku potravinu nevylucila.

kakawah
3. mar 2020

Jedalnicky.sk napis tej vyzivovej poradkyni. Mne urobila jedalnicek na mesiac a mne to vyhovuje. Schudla som a pokracujem dalej. Ja aj cvicim troska a chodim cca hodinu 3x tyzdenne.

mattyna38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zusal
26. feb 2023

V skutočnosti je možné schudnúť aj bez cvičenia, musíte však zmeniť niektoré veci vo svojom životnom štýle. Tu je naozaj dobrý článok s 50 vecami, ktoré môžete urobiť, aby ste schudli bez cvičenia. https://www.akonachudnutie.sk/ako-schudnut-bez-... 🙂

nanynou
6. jún 2024

Ahojte, tie ktoré ste schudli bez cvičenia neboli ste také mlandravé? Lebo ja som dlhšie pribratá a teraz som schudla 8kg za mesiac a chcem chudnúť ešte cvičiť sa mi moc nechce ale bojím sa či mi nebude všetko ovísať🫣🫣 a hlavne nejaké cviky zaručené na prsia neviete?🙏🏻🙏🏻