Ako sa zháňa sponzor?

18. aug 2021

Ahojte, viete mi niekto pomôcť - ako sa zháňa sponzor?
Konkrétne pre decký domov..
vopred ďakujem 💖

pribinak
18. aug 2021

Ehm, detsky domov. Inak, už aspoň 3 roky sa “decky domov” volajú Centra pre deti a rodiny

autor
18. aug 2021

@pribinak , od roku 2019 keď už tak 🙂

pribinak
18. aug 2021

Však píšem že aspoň 3 roky, dobre, aby som bola presná, tak 3 roky, 8 mesiacov a 18 dni

asia83
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
asia83
18. aug 2021

Hlavne, že viete ako dlho… Každopádne, toto je otázka na kompetentných, teda smer Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. Tu sponzora nenájdete. Mimochodom, vidíte, prečo je dobré učiť sa pravopis? V živote nastane chvíľa, kedy použijete aj písomný prejav, ako teraz, napríklad. Vám váš pravopis nevadí, ale ostatným môže. Adresované nie iba vám, ale mnohým ďalším prispievateľom.

vulka
18. aug 2021

Ako sa zháňa sponzor? No proste oslovuješ firmy a na vynikajúcej úrovni im odprezentuješ čo a prečo od nich chceš. Musíš byť presvedčivá, mať konkrétny a presný plán čo chceš zafinancovať a určite aj byť osobnosťou, ktorá zaujme.

martinkatinka
18. aug 2021

Oslovis tych potencionalnych sponzorov s jasnym planom na co chces peniaze. Alebo sa zapojis do grantovej vyzvy.

luccija
18. aug 2021

A načo?robila som na ministerstve a pre detské domovy sa prideľovalo veľa financií.To, že sa možno nepoužijú na čo majú je iná vec.Plus voľakedy dostávali aj od charity a cirkevných spolkov zo zahraničia.

pribinak
18. aug 2021

Môžeš napísať list nejakej solventnej firme, v ktorom uvedies co by si chcela napr zakúpiť a prečo. Vypises tam všetky benefity ktoré týmto detsky domov a deti dosiahnu.
Mizes tam pripojiť cenovú ponuku a mizes uviesť že sa CDR poďakuje sponzorom na webe či na fcb
Ideálne je di napr dohodnúť aj osobný termin kde to celé odprezentujes

pribinak
18. aug 2021

@luccija ako ktoré. Sú CDR ktoré du na tom finančne dobre, riaditelia si píšu projekty, naháňajú sponzorov
A su CDR, ktoré sú v hladových dolinách a majú toho minimum.
Ani charita či cirkevné spolky už taký sponzoring nerobia, je to administratívne náročné a tiež chcú byt už adresnejši

liljana
18. aug 2021

A co fb stranka s prosbou na darovanie 2% z dani?