Ako sa zbaviť stresu?

siska012
22. nov 2017

Pekný deň, mám jeden problém .. Po mesiaci nastupujem do novej práce ( zajtra ) a už od vtedy ako mi zavolala že ma berú mám z toho neskutočný stres . Celý deň len pobehujem , nič nejem , ráno som sa budila o 6 čo mi bolo zle ... ja už neviem čo robiť

lillystranska
22. nov 2017

@siska012 máš stres z novej roboty alebo z toho že to nezvládne s?

siska012
autor
22. nov 2017

@lillystranska sôr z novej roboty a bojím sa hlavne že ma to nebude baviť ako tá predošlá :(

lillystranska
22. nov 2017

@siska012 ach jaj nuž ale ľudia nechodia do roboty aby ich bavila ale aby si zarobili na živobytie. Veď keď si sa na tú robotu hlásila vedela si do čoho ideš?

siska012
autor
22. nov 2017

@lillystranska áno vedela, lenže až ked mi zavolala tak ma chytil akýsi stres ...

lillystranska
22. nov 2017

@siska012 skús dychové cvicenia

anielicek009
22. nov 2017

Och to niekedy caka kazdu z nas napriklad mna uz od januara alebo februara u mna asi skor pojde o to ze bude pre mna vsetko nove vsetky pocity dokopy a aj sa tesim na druhej strane konecne budem mat aspon aky taky prijem nie tychto 200 eur

siska012
autor
22. nov 2017

@anielicek009 ja som práve rada že som toto našla , je to akože tá istá práca ako tá minulá ( predavačka v obchode s oblečením ) lenže v tej starej som mala 12tky, nebolo si za celý deň kam sadnúť, bola som tam sama a bola to taká mini predajňa že tam nebolo čo robiť, navyše ma vedúca neustále kontrolovala cez kamery a každý druhý víkend by som tam musela byť celý ... V tejto novej by som robila 8 hodín celý týždeň, idú mi dobré spoje a každú druhú sobotu do dvanástej a navyše tam budem mať ešte kolegyňu , ale aj tak sa toho hrozne bojím a mám neskutočný stres

anielicek009
22. nov 2017

@siska012
Tak jasne kazdy sa boji novej prace ci to zvladnes ake to bude uvidis bude dobre mysli pozitivne a zober si to z tej druhej stranky ze mas dobru pracovnu dobu