Ako sa zbaviť škvŕn?

veronika1306
6. mar 2013

Ahojte zenusky potrebujem poradit neviem preco ale niektore maleho vecicky sa niekedy tak zaspinia ze nemozem sa tych skvrn zbavit hlavne na podbradnikoch ale aj na vecickach hlavne pod krckom ked papame uz som skusala aj vanish aj som to nechala odmocit ale nic stale sa mi to zda take zajdene a skarede neviete mi poradit ako na skvrny a zajdene vecicky co by pomohlo aby boli znovu pekne bielucke Dakujem krasne

brumka
6. mar 2013

ahoj mne na skrvny tiez vanish nepomohol, pouzivam ariel na skvrny, nalejes priamo na skrvnu zacne penit a potom to das vyprat. mam to otestovane na cerstvej trave, krvi aj cokolade. ale ak mas nieco velmi dlho zajdene tak to neviem

stanislavao
6. mar 2013

na skvny si kupte ariel profesional. vanish je nic proti tomuto. naliat na skvrnu + pridat k praciemu prasku. pradlo bude krasne, ciste a ak to pridate k bielemu pradlu, tak bude snehobiele, ako nove. ale neriedit. mam to overene.

kgnm
6. mar 2013

Ariel profesional, ale striekaci sprej, jedine na co uz nepomohol bola cca 2 hodiny mandarinka na teplakoch

sissy27
6. mar 2013

žlčové mydlo alebo mydlo oceán 😉 lacné a hlavne účinné verzie drahých "zázrakov" z reklamy... ale jablko, banán a tuším broskyňa sa dajú odstrániť akurát tak nožnicami 😎 alebo savo, ale s tým treba opatrne...
ak si tie vecičky po nedokonalom vypratí stihla prežehliť, tak už s tým nič nenarobíš...
krv, čokoláda, tráva, paradajky a neviem čo ešte riešia v reklamách vôbec nie sú také nezničiteľné, aby na ne zabral len propagovaný prostriedok, napr. krv vyjde aj pri obyčajnom praní, ale v studenej vode...

stanica
6. mar 2013

mne ten striekaci Ariel profesional uz x-krat zabral na jablko aj banan, aj cokoladu i travu aj po 1 dni

ginger_fox
6. mar 2013

žlčové mydlo z DMka. Tekute ma aj kefku na aplikaciu na skvrnu. Vyprala som aj zaschnuty flak z cernic 😉

renata165
6. mar 2013

Ked chces pekne bielucke tak savo ale nie vseliake ale je specialne na textil inak pouzivam z Dm Ecover ale ten s aplikatorom je sikovny a pomaha ked sa nanesie hned na skvrnu necha sa zaschnut a potom sa oblecko opere.

ivanakir
6. mar 2013

SA 8 prewash spray od firmy Amway-nedam dopustit....

mami.sk
6. mar 2013

ja používam už roky Ariel profesional gél a vždy sa mi podarilo všetky škvrny vyčistiť 😉

daniela.m
6. mar 2013

Používam DEDRU,na škvrny a vybielenie ,sú to ekologické šetrné a účinné prostriedky http://www.dedra.cz/cz/produkty/drogerie-a-kosm...

ivett1
7. mar 2013

mne vždy dobre poslúži to žlčové mydlo z DM-ky, ale aj lanza mydlo bolo veľmi dobré ... zišli mi škvrny (dokonca aj niektoré staré, čo som nečakala...) a prádlo nevyzeralo ako zájdené ... keď som skúšala savo na niektoré vecičky, tak mi škvrny síce zišli, ale prádlo dostalo taký šedastý nádych...to som už nikdy neodstránila, takže ja používam savo minimálne ...vanish, ten síce nejaké škvrny odstráni, ale ... nič moc výsledok ...možno trošku vybieli, keď sa pridá s pracím práškom do práčky ...

reanda
7. mar 2013

odskvrnovac z DM v zelenom kybliku mi vycistil aj roky stare, zajdene, niekolkokrat zehlene skvrny.. ale uz ho nemaju, neviem, ci ho prestali vyrabat 😒 .. inak som uz skusala vselico, ale nic sa tomuto nevyrovnalo, zlcove mydlo mi teda nefunguje absolutne

adka6666
30. júl 2020

Odporúčam vyskúšať agenta od Eurony, vyčistí krásne. Je ekologicky a má veľa iných využití 👌🏻