Ako sa zbaviť potemníka?

sima435
17. dec 2022

Dobrý deň máte nejakú účinnú radu ako sa zbaviť potemníka ? Ďakujem na hlupe komentáre neragujem

evica17
17. dec 2022

@sima435 všetko vyhadzqt a poriadne popratat . Máš ho v potravinách však

viestta
17. dec 2022

Vyhádzať potraviny, poriadne upratať a všetko držať v uzavretých dozach s tesnením. Netreba mať na každý puding jednu dozu, ale držať všetky pudingy v jednej veľkej. Pri najhoršom vyhodís len všetky pudingy. Aj na cestoviny aj na múky kúpiš dostatočne veľkú dozu, kde odložís neotvorene zásoby. A nenecháva otvorené balenie, tie bud vložiť alebo presypať do nádoby s tesnením.

sima435
autor
17. dec 2022

@viestta našla som len jedného na šortkach suseda jich tuším ma tam som si žehlila keď som bola u nej :(vôbec sa nehýbal prišlo mi že je mŕtvy ja mám všetko v dozach Ale ajtak mám teraz hrozný strach :( nemate nejaký trik napriklad čo ich odpuzuje a tak :( som Zhrozená

viestta
17. dec 2022

@sima435 doniesla som pár krát z obchodu. Keďže my sme mali kedysi dávno problémy z faraónmi, mame zabehnutý systém ako potravinovemu hmyzu zabrániť rozliezt sa po všetkých zásobách, tak nejaké odpudzovače neriešim.

sima435
autor
17. dec 2022

@viestta mislite Toto čo ste napísali do komentára výšie ?

viestta
17. dec 2022

@sima435 áno, všetko v uzavretých dozach

nwnw
17. dec 2022

@sima435 v dozach tiez a ked kupim viac napr hrubej krupice (lebo to nie vzdy najdem), tak dam vrecko do igelitoveho a do mraznicky. Snazim sa ale nemat mega zasoby.. ja som si z obchodu doniesla nezelanych stravnikov kedysi..

martinmmartin
17. dec 2022

Vystrelit na tu jeho dedinu z Aurory!

sima435
autor
18. dec 2022

@viestta ďakujem pekne

viestta
18. dec 2022

@martinmmartin potemnik - Potemkin, szezona - fazona, exterier - foxterier🙄