Ako sa zbaviť fľakov od mrkvy, tekvice a pod.?

simonahugo
2. dec 2019

Ahojte baby.
Začali sme s prvými príkrmami, veľa vecí sa zašpinilo 🙂 ako inak 🙂 Prosím, neviete o nejakých dobrých overených radách, ako sa tých fľakov zbaviť? A s ktorým pracím prostriedkom ste spokojné? Pozerala som napr. Vanish, savo na pradlo, ale či to ozaj funguje, neviem 🙂

martinaman
2. dec 2019

@simonahugo používam detský persil a tiež niektoré fľaky nevyšli tak som kúpila na skúšku ten fialový na škvrny z lidlu veľa son do toho nedávala za 2€ ale bez namacania pustili aj staré škvrny aj od čučoriedky. Takže som spoko. Druhá vec keď dávaš program na práčke to je v papieroch sama som to ne dodržiavala a prala naraz co najviac tak ti každý prášok zle operie proste to treba dodržať

simonahugo
autor
2. dec 2019

@martinaman Super, dakujem👌😀 to vyskusam urcite, ked je to take lacne

martinaman
2. dec 2019

@simonahugo pri prvej som mala aj drahšie ale účinok strašne slabí potom som sa na to vybodla jaké bolo také bolo.... Ale teraz so kdesi čítala tak reku za tie peniaze

rajona
2. dec 2019

Zelené vedierko z dmky, stojí okolo 2€ a vypralo mi aj staré flaky

berika
2. dec 2019

A hlavne prať na 60 stupňoch, netreba sa báť

lenka_da
2. dec 2019

@simonahugo zelený persil. Ešte sa mi nestalo, že by nevypral nejaký fľak.

nikola6694
2. dec 2019

Ja používam mydlo Jeleň, podľa mňa je super

lalala15
2. dec 2019

@simonahugo frosch praci gel pre deti z dm, je sice drahy, ale poradi si s takmer vsetkymi skvrnami...

kovacikovajana
2. dec 2019

@simonahugo žlčové mydlo-stojí cca 2€. Fľak namočiť, namydlit a oprať (kľudne aj o dva dni 😉 neostane po ňom ani stopa) ale funguje to iba na čerstvé škvrny, tie ktoré sú už zaprate prackou to neodstráni.

danusska
6. dec 2019

Pre wash sprej na škvrny od Amway. Pred vložením do práčky nastriekať na škvrnu a oprať s ostatným prádlom.