Ako sa zbavím urieknutia?

3. jún 2023

Ako sa peosim zbaviť urieknutiu
Už 3 deň mi je zle na zvracanie hlava ma boli
Robila som si aj test na urieknutie a mám
Čo pomaha a ako sa z toho dostať

jj298
3. jún 2023

test na urieknutie?

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macekovam
3. jún 2023

cistec si uvar ak mas.. ak nie kup si.. a trochu vypit a tiez popretierat si tvar.. smerom od stredu tvare von

maminkadeticiek
3. jún 2023

Urob si caj s cistca.Vypi aj si s nim poumyvaj tvar.

jj298
3. jún 2023

prejdi si ocikanou plienkou po tvári

autor
3. jún 2023

@jj298 keď nemám deti .. tak pomaha aj niečo iné ?

drake122
3. jún 2023

Nemusíš mať deti len ocikaj plienku.

stastnamamulka
3. jún 2023

A vylúčila si už pravdepodobnejšie príčiny svojho stavu: viróza,úpal,migréna, tehotenstvo...?🤔

bessie12
3. jún 2023

@ruzovakobyla1
@jj298 to je "test" so zapalkami, ak si dobre pamätám. Je potrebné zapáliť 3 zapalky a tu zhorenu časť odklepnut do pohara s cistou vodou, ale po jednej ( za ženu, za dieťa a za chlapa ). A ta, ktorá spadne na dno, tak sa hovori, že ta uriekol alebo niečo také. A potom este treba trocha odpit z tej vody a na rukach a čele urobit krizik s tou vodou. Takzvané "spadnutie z očí ".

macekovam
3. jún 2023

@jj298 ale to ma byt panensky moc..

daniela2202
3. jún 2023

Pomodli sa 👉

jj298
3. jún 2023

@macekovam samozrejme a netreba zabudnút, že vycikaný iba za splnu mesiaca. kedže ten nastane zajtra ráno šup šup hladat panny

calmmeadow
3. jún 2023

co tak zajst ku doktorovi,ked ti je zle uz tri dni 🙄

macekovam
3. jún 2023

@jj298 vtipne to trochu je.

mamamasama
3. jún 2023

Komentare top 👌 🤣 Never prosim ta na take blbosti. Ries hydratáciu, elektrolyty, chýbajúce vitamíny, spanok a stravu. Ak nepomoze, navstiv lekara.

kiki68
3. jún 2023

Ja som citala, ze ma sa dat par kvapiek menstruacnej krvi do vedra s vodou a tym vsade vytriet podlaha. Vraj to ma fungovat ako bumerang. Tak aspon na nieco su tie kramy dobre. Neviem ci to zaberie, ale za pokus to stoji 😉

klara351
3. jún 2023

@kiki68 Jedna si tu s nou bradavice lieci, druha umyva podlahy. Naozaj vsestranna prisada, zacnem si ju asi mrazit do zasoby, kto vie, co to vsetko dokaze.

akbara77
3. jún 2023

@jj298 to fakt? Nepomôže viac prejsť si osratou?

jj298
3. jún 2023

@akbara77 proti gustu... :D

mircalla
3. jún 2023

Povedze mi prosim, ze tema a najma odpovede su len vtip....toto nie je naozaj, ze?

svetlonos
3. jún 2023

@mircalla
tak 90% urcite vtipom su 😁
I ked tým cajom z cistca urcite nic nepokazis. "Urieknutie" sa da vysvetlit/pochopit rôzne. Napriklad aj tak, ze niekto na teba nechutnevzazrie, ty to uvidis a zacnes sa citit zle. Zacnes to vnimat fyzicky = necitis sa dobre atd. Vtedy ti ten bylinkovy caj kludne pomoct moze. To by bolo take logycke vysvetlenie, i ked nie so vsetkymi chemickymi procesmi.
Mala som kolegu, dobrodruh, precestoval pol sveta ale inak cisty realista, na 30tku od kamosov dostal hada skrtica 😁, jazdili na motorkach, pohoďák a spravnycchlap. V 40tke sa ozenil, usadil, mali orve dieťa. Raz tyzden v kuse 3/4 dna preplakalo neskutocne. Dr vysetril, co sa dalo i vylucil, co šlo. Nezistil nic, vsetko ok. Na 8 den svokra poradila okupať v čistci. No kolega prekrutil ocami ake nechal teda zenu vyskusat. Malavokamzite stichla pocas kupania ( predtym plakala tiez ked ju kupali)a uz potom neplakala. Proste to preslo ako zazrakom. Odvtedy uz plakavala "normalne" cize len odovodnene a obcas. Hovoril nam to ako zaujimavost a ze tomu doteraz nerozumie ale zabralo to.
Tak mozes verit aj nie ;)

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iffushka
3. jún 2023

Choď za niekým kto sa v tom vyzná keď už.

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
4. jún 2023

A ja sprostá si celý život myslím, že to je migréna a ono je to pritom urieknutie! 🤦🏻‍♀️😂 Môžem poprosiť bližšie info na ten "test na urieknutie"? Toto by ma faaakt zaujímalo!

bmolko
4. jún 2023

preboha, vám tu už riadne hrabe.....

autor
4. jún 2023

@bmolko normálna otázka ,blbe odpovede asi potrebujú byt dôležité

mikadooo
4. jún 2023

U doktora si bola? Nerobím si srandu. Môže to byť čosi oveľa vážnejšie ako "urieknutie". Prvého júna mi náhle umrela kamarátka, ktorá mala týždeň bolesti hlavy, točenie a neviem čo ešte. Mala cievnu mozgovú príhodu. Choď k dr 🙏.

autor
4. jún 2023

@mikadooo bola som na CT nič nemám
Už ma hlava neboli po tom čo mi tu žení poradili ako sa toho zbaviť

mikadooo
4. jún 2023

Tak super, som rada, že to prešlo.