Ako sa zbavím akné a čiernych bodiek?

noemikatka
5. aug 2017

Poraďte neviem ako sa zbaviť akné, čiernych botiek ....
Koznu A antikoncepciu mi prosím neradte
Mam mastu pleť ☹ Prosím O pomoc .....?😢 Ďakujem som stihol zúfalá

noemikatka
autor
5. aug 2017

Prosím im stretol sa už niekto stým to ako ste sa dokázali toho zbaviť 😢😢

tyelde
5. aug 2017

Čo funguje jednej môže tebe veľmi uškodiť a nakoniec k tej kožnej pôjdeš... Ona ti aj tak najlepšie poradí čo je vhodné na tvoj konkrétny typ pleti

noemikatka
autor
5. aug 2017

@tyelde ide Oto že som tam už rás chodila A zbytočne vyhodené peniaze nič nepomohlo 😢

noemikatka
autor
5. aug 2017

Ja som stoho už zúfalá masky či pelingi nepomáhajú 😯

tyelde
5. aug 2017

@noemikatka skús iného lekára.. Alebo kozmetičku ch to poradí produkty... Napr. kamoške zaberal acnecolor, ja som sa z neho vyhádzala ešte viac... Mne pomáha čajovníkový olej a úprava stravy, poznám viacerých komu ten olej dobre nerobil... Čiže radšej sa poradiť s odborníkmi, alebo do aleluja skúšať čo iní poradia a to je rovnaká strata peňazí

noemikatka
autor
5. aug 2017

Skúsim Ďakujem ☹

pillipilli
5. aug 2017

@noemikatka ahoj moja kozna vravi ze v prvom rade musis liecit telo z vnutra. Mne predpisala vit. A,potom nejake tabletky, cistiaci vodu robenu v lekarni a gel na akne.( nenapadne ma teraz ako sa to vsetko vola) Samozrejme aj jedalnicek musis upravit

sasanja
6. aug 2017

Vela robia urcite aj tie horucavy...pory sa rychlo upchaju a zapalia...Ked je to hlavne v okoli ust a na brade, tak to moze suvisiet s traviacim traktom- gastritida, helikobakter, reflux a pod...Vysleduj ci to nevies aj stravou ovplyvnit...Ja ked jem korenene, stiplave, cipsy, cokoladu, pijem viacej kavy tak mam tiez take...Akonahle dieta- vyvary, varena zeleninka, skroby, tak sa mi krasne vyhladi....
Kozmetika na akne sa mi osvedcila od Bioderma, La Roche alebo Vichy Normaderm!

l3yla
6. aug 2017

cistiaci gel od dermacolu specialne na akne si neskusala?

noemikatka
autor
6. aug 2017

@l3yla nie neskúšala ktorý konkrétne máte Foto Ďakujem

l3yla
9. aug 2017
noemikatka
autor
10. aug 2017

@l3yla ako často sa stým umýva tvár? Kazdy večer stačí napenit A umyť? Mala som aj crem/krém na tvár A musím že bol dobrý A aj tu malu sklenenú fľaštičku čo sa potrie len vyrážka stým A nechá pôsobiť do rána mi to aj pomáhalo mi vytiahlo bielu hlavycku tento gél vyskúšam vám pomohol ? Či ste ho neskúšala pani @l3yla

l3yla
10. aug 2017

@noemikatka ja ho používam denne 2x,keď si umývam tvár a som spokojná.

noemikatka
autor
10. aug 2017

@l3yla mali či máte tiež také upchate póri ako ja na foto? A máte mastnú plet pretože ja mam 😢 takže môžem to používať ráno A večer? A ešte jednu otázocku keď si stým umyjeme tvár použíjete este niaku pletovu vodu? Či len krém A aký krém viete mi niaky odporučiť na moju mastnU tvár Ďakujem ☹

stastnablcha
11. aug 2017

na upchatu plet nepomaha mydlit to kazdu chvilku, to sa len zhorsi. predpokladam ze si jedna s tych mladsich navsetvnicok konika.. nejdem hovorit ze sa to casom upravi, mne sa neupravilo _🙂 ale nakoniec som si nasla kozmetickeho poradcu a dievcina mi nastavila vyrobky a pomohli. (dost som sa vyhadzala z penazi - al pomohlo). nakoniec som zakotvila na nuance a uz dobre. ale aj som pomenila stravu, je fakt ze ked zjem vela cokolady tak sa mi to odrazi na tvari. ale konik ti v tom moc neporadi, treba odbornika

l3yla
11. aug 2017

@noemikatka nie je mám zmiešanú pleť, a používam to preventívne, ale kamoške zabralo aj na akné. Krém neviem vôbec, každému vyhovuje niečo iné 🙂

noemikatka
autor
11. aug 2017

@l3yla vyskúšam A dám vedieť pekný deň

sasanja
11. aug 2017

http://www.bioderma-sk.com/vasa-pokozka/zmiesan...
Mne sa osvedcila tato francuzska kozmetika na mastnu a aknoznu plet🙂

stastnablcha
12. aug 2017

@sasanja biodermu som skusala, nehovorim ze nesadla, ale som spokojna teraz 🙂

l3yla
14. aug 2017

@noemikatka aj vam, drzim palce

natali299
14. aug 2017

ja som mala v minulosti tiež problémy s akné. Tiež som vyskúšala hocičo a navštívila som aj kožnú, ktorá mi nepomohla. Po čase som ju ale zmenila a došlo to až do štádia že som brala lieky, ktoré sú síce dosť ťažké na žalúdok ale jedine tie mi pomohli. Teraz už problém nemám. Používam tiež kvalitnú kozmetiku z lekárne, je síce drahšia ale keď nakupujem cez internet tak je to trošku lacnejšie. Ak budeš chcieť viac info, tak mi pokojne napíš. Určite to ale rieš s kožnou lekárkou, nájdi si inú ak nie si spokojná s tou čo máš teraz.

noemikatka
autor
14. aug 2017

@natali299 Ahoj tu V ba mi vieš niaku Dobrú koznu odporučiť?

natali299
14. aug 2017

@noemikatka ja mám skúsenosti iba s Popradom, ale určite si vyhľadaj nejaké recenzie, už sa to dá často zistiť podla toho, alebo mi napr. tiež pomohla kozmetička, chodila som pravidelne na čistenie pleti, ale bolo to dosť finančne náročné takže nakoniec som sa rozhodla pre tie lieky

noemikatka
autor
14. aug 2017

@natali299 bojím sa že keď prídem ku kožnej povie že to nemám noc hrozne A pošle má preč

natali299
15. aug 2017

@noemikatka myslím si že kožná vie posúdiť či potrebuješ lieky alebo stačia nejaké krémy alebo antibiotiká. Mne už naozaj nezaberalo nič, na lieky ma upozornila lebo zdvíhajú cholesterol a tuky takže ťa musí pravidelne sledovať ,tiež musíš brať hormonálnu antikoncepciu aby si v žiadnom prípade neotehotnela. Mne to ale stálo za to pretože som sa chcela akné naozaj zbaviť. Pred tým ako mi lieky nasadila mi predpísala tuším duac gel, povedala že veľa ľuďom pomohol. Možno sa skús kožnej spýtať ešte na to, boj s akné je dlhodobý proces, najskôr potrebuješ vyskúšať krémy a roztoky a až keď ti nezaberú, kožná predpisuje lieky. Tiež je možné že ti povie, že sa to časom upraví, neviem koľko máš rokov, mne lieky predpísala keď som mala 20.

noemikatka
autor
15. aug 2017

@natali299 má 24 A takúto tvár mám od puberty občas sa mi urobia tvrde podkožné vyrážky ktoré mám na tvári aj 3 týždne dosť často sa mi zapalujú pori bolestivé vyrážky matná pleť som zufala

natali299
15. aug 2017

@noemikatka ja som mala rovnaký problém, určite navštív kožného lekára, ak sa ti nebude pozdávať tak ho zmeň, ja som natrafila našťastie síce na prísnu ale veľmi dobrú doktorku. Ak videla, že duac gél nezaberá, rozhodli sme sa pre lieky. Tiež mi povedala že som mladá baba a nemusím predsa chodiť s akné ak sa to dá liečiť. Liečbu určite neodkladaj, je to liečiteľné a lieky nie sú vôbec finančne náročné. Jediná nevýhoda je tá antikoncepcia a tiež pravidelné prehliadky, ale to sa dá určite zvládnuť a o pol roka budeš mať čistú peknú pleť. Držim palce, potom sa ozvi ako návšteva lekára dopadla.

noemikatka
autor
17. aug 2017

@natali299 skúsim Ďakujem

lubicamala
5. okt 2017
Používateľ lubicamala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lubicamala.

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne.