Ako sa volajú tieto červenobiele cukríky?

bettieb
2. nov 2020

Ahojte, niekoľko rokov dozadu sa predávali tieto cukríky a ja si neviem spomenúť na ich názov. Neviete, či sa ešte niekde dajú kúpiť? V prípade, že ich viete zohnať, okamžite ich od Vás kupujem. 😄🤗

hrasocek12
2. nov 2020

@bettieb alpenliebe ☺️

hrasocek12
2. nov 2020

@bettieb ja som ich milovala tiez 😍

bettieb
autor
2. nov 2020

Ďakujem 🤗. Tie sa už asi nepredávajú, ale neviete o niečom takomto, čo sa dá zohnať dnes?

basska_b
2. nov 2020

@bettieb Ježiš áno, mňam, to bolo také smotanove. Ani v Rakúsku sa už nedajú kúpiť?

h2
2. nov 2020

@bettieb Ahoj, s cukríkmi asi neporadím, ale môžem otázku? Nie si náhodou tehotná? To "okamžite kupujem" mi je dobre známe. 😂

basska_b
2. nov 2020

Kks to je úplný kontraband, ťažko zohnať...
https://www.amazon.com/Alpenliebe-Strawberry-Fl...

hrasocek12
2. nov 2020

Baby mam par tipov ale najlacnejsia varianta je v metre ak mate niekoho tak tie lizatka su bohovske 😍

hrasocek12
2. nov 2020
hrasocek12
2. nov 2020

Inak tie v strede su tiez dobre ☺️

hrasocek12
2. nov 2020

A tie posledne tak su tam rozne druhy v jednom baleni ale daju sa objednat len z cr a postovne je 500kc 😭 co je dost vela ale balenie 1no ma 300g cize jedine sa poskladat s niekym a rozdelit si to postovne alebo popripade zbehnut do metra aspon na lizatka ☺️ lebo tie z cr storck chutia ako alpenliebe 😥

maciatkolulu
2. nov 2020

@hrasocek12 campino majú v AT aj iba ovocne

bettieb
autor
2. nov 2020

Tieto som už nenašla nikde, ale našla som nejaké Diablo Drops, ktoré vyzerajú rovnako a v zahraničných recenziách sú dosť chválené, tak uvidím, aké budú 😄

bettieb
autor
2. nov 2020

@h2 Nieee, dúfam 😂 ale najlepšia kamarátka ide mať narodeniny a tieto cukríky sú jej obľúbené z detstva, tak si pripomenieme detstvo, keď ju nimi obdarujem...

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
3. nov 2020

@bettieb Prepac s cukrikmi neporadim ale to je taky pekny napad na darcek. 🙂

dajna8
3. nov 2020

Júj ty vieš narobiť chute, strašne rada som ich mala 🙂

superholka77
25. dec 2020

@bettieb Campino 😉